Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Комедійний бойовик «Останній найманець» вийшов на Netflix

30.07.2021
об 16:51

30 липня на Netflix відбулась прем’єра фільму The Last Mercenary / «Останній найманець»  із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі. Нагадаємо, над фільмом працювала міжнародна кінокомпанія Apple Tree Vision (одним із творців якої виступає Star Media). Знімали картину в Києві та Парижі.

 

 

Одне з найскладніших завдань, що стояло перед українською командою під час виробництва, – перетворити українську столицю на Париж. Для того, аби глядач не помітив «підміни», творці приділяли багато уваги найдрібнішим деталям.

 

«Над фільмом працював український художник-постановник, виконавши колосальну роботу. Розуміючи значимість найдрібніших деталей, він напрочуд відповідально підійшов до створення макетів декорацій, кожен з яких обговорювався з режисером і нашими французькими партнерами», – розповів президент Star Media ВЛАД РЯШИН.

 

 

Нагадаємо, у центрі сюжету комедійного бойовика колишній агент французької секретної служби, який змушений перервати «пенсію» і терміново повернутися до Франції: його сина необґрунтовано звинувачують в незаконній торгівлі зброєю і наркотиками. Герой у виконанні Ван Дамма має не тільки врятувати сина, але й розібратися в хитросплетінні політичних інтриг на найвищому рівні.

 

 

Головна зірка картини, голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм, був вражений роботою української команди, яка зробила все, аби він почувався комфортно: згідно райдеру актора, в його номері, в готелі навіть встановили велосипедну доріжку. Своїми враженнями від роботи над проєктом Жан-Клод Ван Дамм поділився в своєму відеоблозі:

 

 

Не останню роль в тому, що місцем зйомок стрічки Netflix вибрав саме Київ, зіграли кешрибейти.

 

«Система рибейтів, яка впроваджувалася протягом декількох років, нарешті запрацювала і вже принесла перші результати. Картина The Last Mercenary – це тільки перший проєкт, і наш досвід в її створенні доводить, що тепер залучити іноземних кіновиробників в Україні буде реальніше. У нас є багато талановитих фахівців і величезний творчий потенціал, а кешрибейти – бонус, завдяки якому Україна остаточно закріпилася на світовій мапі кіновиробництва», – зауважив один із продюсерів The Last Mercenary  ВЛАД РЯШИН.

 

 

Отже, The Last Mercenary від режисера Девіда Шарона вже можна переглянути на міжнародній онлайн-платформі Netflix.

 

 

Джерело: Пресслужба Star Media

Читайте також:

Новини

Netflix створить серіал із Бенедиктом Камбербетчем за мотивами легендарного фільму «39 сходинок»

Netflix отримав права на створення мінісеріалу за мотивами легендарного фільму «39 сходинок» з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі. Едвард Берґер, який раніше вже працював з актором над детективом «Патрік Мелроуз», стане режисером, а сценарист стрічки «Легенда Г'ю Гласса» Марк Л. Сміт зможе проявити себе під час написання сценарію для проєкту. Продюсерами виступлять компанії Anonymous Content, Chapter One Pictures та SunnyMarch.

10.04.2021
об 12:07

Новини

У Києві хорватський режисер, що зняв фільм для Netflix, завершує роботу над новим серіалом

Відомий своєю роботою над серіалом Paper (для онлайн-платформи Netflix) режисер Далібор Матаніч 14 травня розпочав зйомки нового мінісеріалу в Києві, про це стало відомо під час пресконференції. Події кримінальної драми розгортатимуться в Хорватії та Україні.

17.05.2021
об 11:48

Новини

And Action: Netflix у Києві знімає французький сімейний бойовик

Світовий онлайн-кінотеатр Netflix займається виробництвом контенту по всій Європі. Вчора стало відомо, що наступний фільм для стрімінгового сервісу з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі зніматимуть в Україні.

01.08.2020
об 13:45

Новини

8 хвилин жаху: Netflix зробив відеодобірку моторошних епізодів із дитячих фільмів

Деякі сцени чи персонажі із фільмів для дітей здатні налякати навіть дорослих. Очевидно, під час карантину, дивлячись зі своєю малечею подібний контент, у працівників Netflix назріла ідея зробити добірку жахастиків, які не йшли з голови після перегляду.

25.01.2021
об 16:54