Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Коли українці зможуть побачити нового «Бетмена»

22.04.2022
об 16:27

У Києві відкрились кінотеатри. Про відновлення роботи оголосили дві мережі: «Планета кіно» та «Мультиплекс». Про фільми, які транслюють нині у прокаті та коли українці зможуть подивитися нового «Бетмена» розповів директор «Планета кіно», Дмитра Деркач.

Кінотеатри у тих регіонах, де відносно спокійно поновили роботу більше місяця тому. Власники великих кіномереж заявляла про відкриття залів в тих чи інших містах, з огляду на актуальну ситуацію. Напередодні поновили роботу і кінотеатри столиці.

У прокаті обох мереж кінотеатрів поки що немає новинок - крутять фільми, які глядачі вже бачили на екранах. Але вже з травня планують додавати прем'єри – зокрема нового «Бетмена».

Квитки продають за зниженими цінами. Обидві мережі частину коштів від продажів спрямовують на потреби ЗСУ.

Обов'язковою умовою для відновлення роботи є підземний паркінг, в який глядачі спускатимуться у разі повітряної тривоги.

 

Джерело: Планета кіно, Мультиплекс

Читайте також:

Новини

"ПАПИНІ КРОСІВКИ" ОЛЬГИ ЖУРБИ ОТРИМАЛИ ҐРАН-ПРІ КІНОФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО У РИЗІ

Фільм Ольги Журби "Папині кросівки" отримав Ґран-прі Ризького міжнародного фестивалю короткометражного кіно 2Annas ISFF. Журі конкурсу відзначили майстерність творчої групи у роботі із чутливою темою, режисуру, та детальне відтворення реальності.

15.04.2022
об 13:57

Новини

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon пройде у Болгарії

Болгарія долучається до країн-учасниць всесвітнього кіномарафону на підтримку України. Із 18 до 20 квітня, в Софії глядачі побачать повнометражні фільми "Мої думки тихі" й "Шляхетні волоцюги" та короткометражні стрічки альманаху "Все починається в Києві".

15.04.2022
об 15:01

Новини

«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

24 квітня на телеканалі ТЕТ 0 21:00 пройде трансляція наживо благодійного концерту від гурту «Океан Ельзи» під назвою «І все буде добре». Виручені кошти будуть відправлені для допомоги наймолодшим українцям — дітям, які постраждали від жорстокої війни рф.

22.04.2022
об 11:43