Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Колекція Елізабет Тейлор: Історія кохання та легкого розставання

20.06.2020
об 16:10

Головна Клеопатра Голлівуду Елізабет Тейлор добре знала, що прикраси залишаються назавжди, чого не скажеш про палких та пристрасних прихильників. І все ж численні чоловіки та шанувальники актриси настільки обожнювали її, що обсипали розкішними ювелірними виробами, які склали знамениту на весь світ «Колекцію Елізабет Тейлор».

Елізабет Тейлор у ролі клеопатри

Шарм голівудської діви настільки вабив чоловіків, що вони втрачали голову й шукали найвишуканіші та найкоштовніші подарунки. Одним з найбільш щедрих був Річард Бартон, за якого Елізабет Тейлор виходила заміж двічі. З ним актриса познайомилась на зйомках фільму «Клеопатра». Цей фільм приніс їй  знаменитість і визнання, а в подарунок від Річарда жінка отримала обручку з діамантом вагою в 69 карат. Пізніше цей дорогоцінний камінь, отримав назву «Тейлор-Бартон». Він і нині вважається одним з найбільших у світі.

Не без допомоги Бартона Тейлор також стала власницею перламутрового каменю вагою в 55 карат, який був знайдений в XVI столітті і згодом став частиною іспанської корони, в якій королева Ізабелла позувала легендарному Веласкесу. Отримавши «найбездоганнішу перлину в світі», Елізабет віддала її в руки ювелірам Будинку Cartier, які зробили з неї розкішну підвіску.

Елізабет Тейлор та Бартон

Особливі відносини Елізабет Тейлор з ювелірними виробами характеризує і те, що свою найвідомішу книгу вона написала саме про коштовності. На сторінках якої актриса розповіла про те, що для всіх своїх чоловіків вона була царицею. Адже не дарма Майк Тодд, третій чоловік зірки, подарував їй старовинну діамантову тіару зі словами: «Ти – моя королева!». Саме в ній вона і блищала на церемонії вручення «Оскара» в 1957 році.

Елізабет Тейлор на церемонії вручення «Оскара» в 1957 році

Варто зауважити, що щедрі подарунки актриса час від часу робила собі сама. Наприклад, одного разу вона замовила сапфірові кліпси французькому ювеліра Жоелю Артуру Розенталю. Для їх виготовлення використовувалися каміння різних відтінків, щоб передати особливий колір очей Елізабет.

«Вона сказала мені, що її очі блакитні, як мої, іноді зелені, ну а всім іншим вони здаються фіолетовими», – згадував дизайнер.

Розлучалася з прикрасами Елізабет Тейлор настільки ж легко, як і приймала їх.

«Я знаю, що в моїх коштовностях є якась частка магії, і сподіваюся, вона передаватися іншим людям, зберігатиме і оберігатиме тих, хто володітиме коштовностями, тому що ми всі лише тимчасові зберігачі цієї краси», – зізнавалася актриса в останні роки свого життя.

Після смерті Елізабет Тейлор її коштовності пішли з молотка. На аукціоні в 2012 році, пізніше названим найекстраординарнішим, стартова ціна в 20 мільйонів доларів (саме в цю суму оцінили колекцію зірки) була перевищена майже в 6 раз. Всі виручені кошти спрямували в різні благодійні організації, як того і хотіла Тейлор.

 

Джерело: Журнал Woman

Читайте також:

Новини

Chanel No5 у світі кіно

4 червня 1921 року у Франції вперше офіційно представили парфуми Chanel No 5. За минуле сторіччя цей аромат став одним з найдорожчих і найвідоміших світових брендів. Виробники стверджують, що кожні 30 секунд продається один флакон Chanel No5.

04.06.2020
об 11:33

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Клеопатра»

12 червня 1963 року в Нью-Йорку відбулася прем'єра історичного фільму «Клеопатра» з Елізабет Тейлор та Річардом Бертоном у головних ролях. «Клеопатра» вважається одним з найдорожчих і найвідоміших в історії кінематографу фінансових провалів. Зібравши в прокаті 1963 року майже $ 38 мільйонів, на показники окупності кінокартина вийшла тільки в 1967 році, коли були продані права на телевізійний показ. Пропонуємо до вашої уваги 10 найвідоміших фактів про цю стрічку.

12.06.2020
об 12:13