Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Коханці»: французький фільм згодом в українському кінопрокаті

20.05.2022
об 14:21

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

 

Французький фільм «Коханці», режисера Ніколь Ґарсія, - учасник сновної конкурсної програми Венеційського кінофестивалю, 2020.

 

У ролях: Стейсі Мартін («Німфоманка», «Молодий Годар»), П’єр Ніне («Чорна скринька», «Обіцянка на світанку», «Франц»), Бенуа Мажимель («Моє прекрасне літо з Софі», «Молода кров», «Піаністка»).

 

Український кінопрокат стрічки запланований з 9 червня 2022 року.

 

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Зірки NHL з фільму «ЮКІ - ІСТОРІЯ ПЕРЕМОГ ВІЛЬНИХ УКРАЇНЦІВ» збирають кошти на допомогу Україні

24 квітня у м. Балтимор у кінотеатрі Flagship Cinemas Eastpoint відбулась північно-американська прем’єра документальної стрічки Володимира Мули UKE - The Untold Story of Hockey Legends про українських хокеїстів NHL. Показ був благодійним, всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

27.04.2022
об 11:47

Новини

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka спільно візьмуть участь у благодійному заході

Артисти цирку та знаменитості візьмуть участь у благодійному мультижанровому шоу «Я з тобою», аби зібрати гроші для дітей, що постраждали від війни в України.

18.05.2022
об 17:01