Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Кохання» Микити Лиськова отримало Гран-прі в Польщі

05.11.2020
об 18:32

Польська медуза Барбара не дозволила цьогоріч анімаційним роботам покритися пилом чи зарости павутиною. Вона надихала творців події для мультиплікаторів, попри непередбачуваний рік, з певними обмеженнями, але провести фестиваль ANIMOCJE 9½. День анімації виявився найсприятливішою датою для початку такого заходу, який приніс українському аніматору Микиті Лиськову нагороду.

 

З 28 по 30 жовтня в кінотеатрі Orzeł міста Бидгощ, що у Польщі, відбувалися покази конкурсної програми повнометражних анімацій для дорослих. Серед запропонованих глядачам робіт був і фільми Микити Лиськова «Кохання», який отримав Грант-прі фестивалю ANIMOCJE 9½.

 

«Дуже дякую, ця нагорода надихає та допомагає продовжувати працювати, не зважаючи на брак мотивації», - дізнавшись новину написав у своєму Facebook-акаунті МИКИТА ЛИСЬКОВ.

 

Журі оголошуючи переможців заходу назвало «Кохання» карикатурним, анархічним та чутливим фільмом. Також польські експерти назвали анімацію божевільною подорожжю в українську дійсність, що зображує суспільство в момент прориву.

 

Джерело: Facebook-сторінка Микити Лиськова