Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KMW Special: Європейський погляд на правила у медіабізнесі

11.09.2020
об 16:04

15 вересня з 14:10 до 15:00 KYIV MEDIA WEEK Special та Представництво ЄС в Україні презентують панельну дискусію «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?».

Представників медіакомпаній із Європейського Союзу запрошені для того, щоб вони поділилися своїм досвідом щодо вирішення завдань, які виникають у зв’язку із новими течіями у світовій контент-індустрії. Зараз карантинні обмеження надали ринку медіасфери надшвидкісної динаміки. До того ж, соціальні медіа створили унікальні можливості публічного висловлювання та персоналізованого продукування контенту, який іноді за показниками охоплення аудиторії може конкурувати із корпоративними медійними продуктами. 

У дискусії візьмуть участь:

  • директор BBC Studios Nordic Format & Productions, засновник та CEO компанії Missing Link Media (Данія) Ян Селлінг (Jan Salling);
  • директор France 24 English (Франція) Ґаллагер Фенвік (Gallagher Fenwick);
  • директор Landesstudio Sachsen-Anhalt, ZDF (Німеччина) Андреас Вайзе(Andreas Weise).
                                                Євген Глібовицький

 

Модеруватиме розмову Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Участь в онлайн форумі – безкоштовна, але за попередньої реєстрації. https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration

 

Джерело: KMW

Читайте також:

Новини

Яким буде KYIV MEDIA WEEK-2020: Всі подробиці розкрила Катерина Удут

Медіафорум KYIV MEDIA WEEK мав пройти у традиційному форматі. Зрештою його організатори - компанія Media Resources Management, зупинилися на стовідсотковому онлайні. Про те, чому ухвалили саме таке рішення, і яким буде KMW-2020, в інтерв’ю сайту mbr.com.ua розповіла директор Media Resources Management Катерина Удут. Далі головні тези розмови.

08.09.2020
об 11:44

Новини

KYIV MEDIA WEEK Special-2020: Як боротися з фейками?

15 вересня з 15.20 до 16.10 в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Вона виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

09.09.2020
об 12:27

Новини

KMW Global Marathon: Стали відомі спікери дискусії про аудіовізуальний бізнес

14 вересня стартує міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Його вже вдесяте організовує компанія Media Resources Management, цього року – за підтримки Українського культурного фонду.

09.09.2020
об 16:07