Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KMW Global Marathon: Стали відомі спікери дискусії про аудіовізуальний бізнес

09.09.2020
об 16:07

14 вересня стартує міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Його вже вдесяте організовує компанія Media Resources Management, цього року – за підтримки Українського культурного фонду.

Форум проходитиме в онлайн-форматі. Розпочнеться захід 14 вересня, у понеділок, о 10:00, національною секцією «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в Україні». Діскусія присвячена аналітичному огляду української медіаіндустрії у ключових подіях, кейсах та цифрах. У панельній дискусії візьмуть участь: Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко; CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук; директор холдингу «Медіа Група Україна» Євгеній Бондаренко та директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков. Модеруватиме дискусію Анастасія Рахманіна, головна редакторка Media Business Reports (MBR), провідного українського інформаційно-аналітичного видання та партнера форуму.

 

Ті, хто має відношення до медіаіндустрії, обговорять спільну стратегією розвитку та розбудову ефективної екосистеми галузі на національному рівні. Це необхідно для того, щоб Україна зайняла впевнені позиції на міжнародному ринку та довела свою конкурентоспроможність успішними кейсами. Нібито в нас є все для розвитку аудіовізуальної індустрії:

- вдале географічне розташування та розмаїття локацій для зйомок;

- оновлена законодавча база та запуск системи cash rebates;

- розвинена мережа компаній, що забезпечують найвищу якість створення та дистриб’юції контенту;

- студійні комплекси, рентали, бази реквізиту та костюмів;

- унікальні таланти з непересічними ідеями та історіями.  

Тож, яким чином наша країна може стати надійним гравцем на світовій індустріальній мапі?  

 

Національна дискусія відкриватиме 10-й ювілейний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Далі у програмі – аналітичні огляди медіаіндустрій Азії, Східної, Центральної та Західної Європи, Великої Британії, США та Канади, Латинської Америки. Їх зроблять справжні зірки глобальної аудіовізуальної галузі з різних куточків планети. Також провідні міжнародні аналітичні компанії презентують свої дослідження та ексклюзивно представлять аудиторії KMW світову медіаіндустрію та її стан у 2020 році.

 

Участь в онлайн форумі – безкоштовна, але за попередньою реєстрацією. (https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration)

Читайте також:

Новини

KYIV MEDIA WEEK запрошує до дискусії про українську аудіовізуальну індустрію

15 вересня KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії». Захід відбуватиметься онлайн з 17:40 до 18:30. Панельна дискусія проводиться за підтримки KMW Special та USAID презентують дискусію «Контент, що змінює світ. Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

04.09.2020
об 17:05

Новини

Яким буде KYIV MEDIA WEEK-2020: Всі подробиці розкрила Катерина Удут

Медіафорум KYIV MEDIA WEEK мав пройти у традиційному форматі. Зрештою його організатори - компанія Media Resources Management, зупинилися на стовідсотковому онлайні. Про те, чому ухвалили саме таке рішення, і яким буде KMW-2020, в інтерв’ю сайту mbr.com.ua розповіла директор Media Resources Management Катерина Удут. Далі головні тези розмови.

08.09.2020
об 11:44

Новини

KYIV MEDIA WEEK Special-2020: Як боротися з фейками?

15 вересня з 15.20 до 16.10 в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Вона виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

09.09.2020
об 12:27