Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

11.08.2020
об 14:16

14 вересня міжнародний онлайн-форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, поставила під сумнів традиційні правила гри в нинішній системі координат галузі, пришвидшила динаміку змін та збільшила вірогідність непередбачуваних факторів впливу на медіабізнес. Саме час зрозуміти, як тепер виглядає медіаринок у світовому масштабі, які тренди визначають його діяльність та які моделі роботи є життєздатними у тривалій перспективі.

KMW Global Marathon консолідує експертизу найвищого рівня, аби разом з вами дізнатись, як не потонути в цунамі змін та осідлати свою хвилю у новому світі. Тож, якщо ви задіяні в управлінні, виробництві, дистриб'юції та промоції контенту для кіно та телебачення, і ваша професія дотична до будь-якої сфери сучасного медіабізнесу – формати, серіали, анімація, digital-технології, дитячий контент, законодавство, міжнародна копродукція тощо, варто позначити 14 вересня у своєму графіку та зареєструватися (https://kyivmediaweek2020.com/ua/registration) на KMW Global Marathon.

«Канал «Україна» п’ятий рік поспіль є партнером низки знакових подій в рамках KYIV MEDIA WEEK. Ми системно підтримуємо лінійку серіальних івентів, бо каналом №1 нас зробили, серед іншого, і найкращі на нашому телебаченні серіали, ми надаємо експертизу наших аналітиків щодо тенденцій ринку, ми ділимося досвідом успішної міжнародної дистрибуції та копродукції. Цього року наше партнерство набуло нової якості – канал «Україна» став генеральним партнером форуму. Зараз, коли не лише медіа індустрія, а й увесь світ опинились перед новими викликами, для нас важливо підтримати фахову розмову медіаекспертів, яка б допомогла знайти адаптивні антикризові рішення та механізми для сталого розвитку аудіовізуальної індустрії у новій реальності», - наголосила директорка каналу «Україна» ВІКТОРІЯ КОРОГОД.

Особливістю цьогорічного KMW є те, що долучитися до участі можна на безкоштовних засадах. Більше того, усі зареєстровані учасники у жовтні отримають пост-огляд документ White Paper за матеріалами Форуму. У ньому опублікують найцікавішу аналітику, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для форуму. Вперше комплексна аналітика світового та українського медіаринку вийде за межі внутрішньо індустріального «таємного знання» та стане доступною усім охочим.

Ексклюзивно для KMW міжнародні впливові агентства та медіаплатформи The WIT, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance готують дослідження глобальної медіаіндустрії та найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки. Ключові події, факти і цифри складуть актуальну картину, що допоможе виробникам і дистриб'юторам контенту для кіно і ТБ адаптувати свої бізнес стратегії до нових умов, зважити ризики та зрозуміти міжнародні напрямки свого розвитку.

Українська аудіовізуальна індустрія є особливо вразливою до нинішніх викликів, тож на дослідженні локального ринку сфокусовано особливу увагу. Найсвіжішу аналітику українського аудіовізуального сектору готують експерти MRM та інформаційно-аналітичного видання Media Business Reports (MBR):

•  Всеукраїнське опитування відвідувачів кінотеатрів «Як змінилися глядацькі настрої українців через пандемію COVID-19» – перше в нашій країні комплексне соціологічне дослідження такого масштабу, має особливу цінність саме зараз, коли кінопрокат поступово відновлює свою роботу (виконується у співпраці з КМІС);

•  Аналітичний огляд «Тренди теледивлення в Україні» дозволить українським медіагрупам, телепродакшенам, гравцям рекламного ринку отримати комплексну актуальну інформацію про потреби і смаки телеаудиторії та сприятиме появі в українському телепросторі нового якісного контенту;

•  Онлайн-опитування «Актуальні проблеми та потреби української аудіовізуальної індустрії», покаже актуальні інформаційні запити гравців медіаринку, реакцію індустрії на карантинні обмеження та глобальні економічні зміни. Результати дослідження є надзвичайно важливими для модернізації існуючих бізнес-моделей та вибудовування нових правил гри в галузі.

«Ми сподіваємося, що огляди, підготовлені фахівцями MBR нададуть українським гравцям медіаринку та творчій спільноті краще розуміння актуальних процесів і трендів аудіовізуальної індустрії. А це, своєю чергою, допоможе їм у формуванні ефективних антикризових стратегій. Важливість цього важко переоцінити, адже зміни в індустрії, спричинені наслідками пандемії COVID 19, є дуже значущими, проте фахівці галузі наразі не мають їхнього чіткого розуміння. Для формування цього розуміння й відповідної подальшої побудови нових стратегій роботи, вони потребують свіжих досліджень галузі. Й саме таку аналітику буде зроблено й представлено в межах KMW Global Marathon», - сказала головна редакторка MBR Анастасія Рахманіна.

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KMW Global Marathon та платформою онлайн-трансляції форуму.

KYIV MEDIA WEEK Global Maraton підготовлено компанією MRM за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

Генеральний партнер KYIV MEDIA WEEK Global Marathon – Канал «Україна».

 

Джерело: пресслужба KMW

Читайте також:

Анімація

Українська ретроспектива на анімаційному фестивалі LINOLEUM

Щороку на Фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проводять тематичні покази української анімації, охоплюючи фільмі різних років: від початку 1960-х, коли на студії «Київнаукфільм» у повну міць запрацював мультиплікаційний цех, і до нашого часу. За словами кураторки секції української ретороспективи Юлії Кузнєцової, завдання цих програм – переосмислити історію вітчизняних мультфільмів.

05.08.2020
об 18:52

Новини

Майже дочекалися: Скоро з’являться квитки на кіносеанси «Тенет»

Український глядач вже у серпні зможе подивитись довгоочікуваний фільм Крістофера Нолана з Дензілом Вашингтоном у головній роль. Наступного тижня у кінотеатрах країни відкриють передзамовлення квитків на перший показ стрічки.

08.08.2020
об 12:22

Новини

Український фільм потрапив до номінації на премію «Еммі»

Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак», що розповідає про 10-річного хлопчика, який живе біля лінії фронту на Донбасі, номінували на телевізійну премію «Еммі». Стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події».

10.08.2020
об 15:36