Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

KMW 2021: Дискусія «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики»

27.08.2021
об 13:19

KYIV MEDIA WEEK 2021 презентував секцію «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики» за підтримки Представництва Європейського союзу в Україні.

15 вересня з 11:45 по 12:35 в межах офіційної програми KMW пройде панельна дискусія за участі експертів з інновацій у медіа France Télévisions, Deutsche Welle та Sverige Radio, тему присвячено високим технологіям у роботі європейських бродкастерів. Організатори зазначають, що спікери говоритимуть про потенціал штучного інтелекту, машинного навчання, deep learning та інших технологій у медіасфері, зокрема у новинному секторі.

Інноваційні технології сьогодні стали важливими інструментами для моніторингу та перевірки інформації, персоналізації даних, прогнозування охоплення, аналізу інформаційних потоків для виявлення топових тем для конкретного ефірного часу, створення та адаптації текстів для різних форматів медіа та ін.

Експерти обговорять використання високотехнологічних інструментів у роботі їхніх медіакомпаній, поділяться досвідом щодо того, як інновації впливають на стратегії розвитку галузі, якість та ефективність роботи мовників, та проаналізують переваги й недоліки їхнього використання. Окрім цього, тематика дискусії дозволить підняти одне із важливих питань – як технології сприяють протидії дезінформації та які ризики виникають у цьому процесі.

Участь у дискусії «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики» візьмуть:

- Каті Бремме (Kati Bremme) – заступниця директора Департаменту інновацій французького суспільного мовника France Télévisions (Франція);

- Йохен Спангенберг (Jochen Spangenberg) – заступник керівника проєктів із досліджень і співробітництва / менеджер з інновацій Deutsche Welle (Німеччина);

- Олле Захрісон (Olle Zachrison) – заступник уповноваженого з питань новин і керівник відділу стратегії цифрових новин Шведського Радіо (Швеція).

Модеруватиме розмову Володимир Єрмоленко – директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна», головний редактор UkraineWorld.org.

 

Панельну дискусію підготовлено за підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

 

Джерело: KMW

Читайте також:

Події

Як пройшла урочиста церемонія Закриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Вперше в історії Одеського міжнародного кінофестивалю урочиста церемонія закриття відбулась просто неба на Потьомкінських сходах. За результатами глядацького голосування головний приз Одеського міжнародного кінофестивалю – Ґран-Прі – отримав фільм Катерини Горностай «Стоп-Земля». Загалом саме ця стрічка отримала найбільшу кількість нагород.

22.08.2021
об 15:28

Новини

Зазвучав по-новому: Ребрендинг «Нового каналу»

Вчора, 24 серпня, глядачі «Нового каналу» помітили, що мовник вийшов в ефір в оновленому дизайні, а також почули новий бренд-войс.

25.08.2021
об 12:33

Новини

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs подовжує термін прийому робіт до конкурсних програм

Цьогоріч кінофестиваль Kharkiv MeetDocs відбудеться у період із 26 вересня по 2 жовтня в гібридному форматі (онлайн та офлайн). Головна мета фестивалю – популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток східної України.

25.08.2021
об 16:30