Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

КМКФ «Молодість» закриють українським документальним фільмом

24.08.2020
об 11:14

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» закриватиме стрічка-переможець фестивалю Sundance. Український документальний фільм, що розповідає про події на Сході України «Земля блакитна, ніби апельсин», демонструватиметься стрічка у кінотеатрі під Аркою Дружби Народів.

Фільм продюсерки Анни Капустіної та режисерки Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» покажуть на урочистій Церемонії нагородження кінофестивалю «Молодість» 29 серпня 2020 року.

Кінопроєкт фільму «Земля блакитна, ніби апельсин» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору ДержКіно. У конкурсній програмі в одному з найбільш важливих фестивалів світу Sundance стрічка отримала нагороду за кращу режисуру. Це сталося вперше в історії українського кіно.

Також зазначимо, у травні 2020 фільм здобув два головних призи у національному та міжнародному конкурсах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«Стрічка розповідає, що поки триває війна на сході України, у Красногоівці не припиняється життя. У місті, що належить до «червоної зони», в якому живуть мати-одиначка Галина і її четверо дітей. Поки зовнішній світ складається з вибухів та хаосу, дім наших героїв повен життя і світла. Мама й діти мають різні захоплення, грають на різних музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни. Творчий процес ставить питання про те, яку силу має мистецтво в темні часи? Як розказати про війну, користуючись художніми засобами? Можливо, кінозйомки як психодрама дозволяють Ганні та її дітям говорити в такий спосіб про власні травми і зберегти в собі людяність та життєрадість.

«Насправді, наш фільм не про війну, вона виступає тут лише тлом. Це фільм про дорослішання. Про балансування між війною та миром. Про самотерапію за допомогою кіно. І про багато інших речей, які можуть бути близькими та зрозумілими різним людям у світі»,—говорить режисерка картини ІРИНА ЦІЛИК.

49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» триватиме до30 серпня. Повний розклад показів заходу можна побачити тут. Квитки на сеанси можна знайти тут

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість» називає імена володарів «Золотого Скіфського оленя»

Днями стало відомо, хто отримає першу почесну нагороду від 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». За внесок у світове кіномистецтво «Золотим Скіфським оленем» відзначать французького актора театру та кіно, режисера, продюсера та письменника Робера Оссейна.

17.08.2020
об 13:35

Новини

КФКФ «Молодість»: Відкритий показ документальної стрічки «Ваш Василь»

24 серпня о 18:00 у відкритому кінотеатрі під Аркою Дружби народів в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться українська прем'єра документальної стрічки «Ваш Василь». Доступ на показ, однак кількість місць обмежена.

22.08.2020
об 18:23

Новини

КМКФ «Молодість»: Прем’єра документального фільму «Поїзд «Київ-Війна»

У День державного прапора, 23 серпня, на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбудеться прем’єрний показ документального фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». Стрчку показуватимуть у кінотеатрі «Жовтень» о 19:00.

23.08.2020
об 14:17