Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

КМКФ «Молодість»: Проєкт «Мрія Кіри» став переможцем в секції Boat Meeting

05.06.2021
об 14:21

4-го червня в межах індустрійної секції 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» завершився міжнародний ринок копродукції Boat Meeting. Під час заходу кінематографісти-початківці представили свої перші роботи. Один із них отримав грошову винагороду від компанії Star Media на послуги постпродакшену.

 

 

Серед представлених на Boat Meeting проєктів найбільш цікавим виявися український мюзикл «Мрія Кіри» від продюсера Андрія Корнієнка та режисера Дениса Колеснікова, який і одержав $ 10 000 на послуги постпродакшену від партнера заходу компанії Star Media.

 

«Мрія Кіри» – мюзикл про молоду бібліотекарку, яка не може реалізувати себе в цій професії. Кіра хоче переїхати до Австралії, для чого має отримати необхідний стаж та бореться за право отримати будь-яку офіційну роботу. Паралельно працевлаштуванню вона намагається виховати свою молодшу сестру, з якою Кіра зберігає «страшну» таємницю.

 

Крім того, спеціальну відзнаку журі Boat Meeting отримав український проєкт «ГАЗ» режисера Євгена Сафонова та продюсерки Каріни Хвостенко.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

Національні прем’єри та спеціальні покази: Чим ще здивує глядачів кінофестиваль «Молодість»

Найбільший кінофестиваль України КМКФ «Молодість» вже розпочався і продовжує дивувати приємними несподіванками у програмі спеціальних показів. За часів незалежності фестиваль вже встиг стати майданчиком для прем’єр цілої низки вітчизняних повнометражних стрічок, серед яких були «Правило бою», «Пекельна хоругва або Різдво Козацьке», «Забуті», «Лобановський назавжди», «Пік страху», «Ми є… Ми поруч» та інші.

30.05.2021
об 15:16

Новини

PITCH UA розпочинає освітню програму в межах індустрійної секції КМКФ «Молодість»

Сьогодні, 1 червня, розпочинається серія майстер-класів, що проходитиме поки триватиме індустрійна секція Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

01.06.2021
об 15:12

Новини

Фелліні на «Молодості»: Ексклюзивна виставка та прем’єра мультфільму про вигадану маестро героїню

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який за своєю концепцією завжди орієнтується на новий погляд молодого дебютного кіно та ніколи не забуває включати у свою програму світову класику кіно, цього року за підтримки Італійського інституту культури організовує у Музеї кіно Довженко-Центру виставку «Сторіччя. Фелліні у світі», присвячену відомому на весь світ італійському режисеру Федеріко Фелліні, який був одним з найяскравіших представників італійського неореалізму. Автор стрічок «8 з половиною», «Солодке життя», «Ночі Кабірії», «Амаркорд» встиг стати символом кінематографу XX століття, який створив власний світ.

31.05.2021
об 19:21

Новини

КМКФ «Молодість»: Перший серіальний пітчинг і його переможець

Історія пари, що у запалі сварки домовляється розійтися, тільки-но знайде заміну одне одному, зацікавила журі Серіального пітчингу, що відбувся в межах індустріальної секції 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». І саме проєкт із назвою «Ми розходимось» отримав $ 25 000 на створення тизеру, промо та медійну підтримку.

04.06.2021
об 11:53