Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

КМКФ «Молодість»: Прем’єра документального фільму «Поїзд «Київ-Війна»

23.08.2020
об 14:17

У День державного прапора, 23 серпня, на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбудеться прем’єрний показ документального фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». Стрчку показуватимуть у кінотеатрі «Жовтень» о 19:00.

 

«Поїзд «Київ - Війна» — це повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія поїзда «Київ - Костянтинівка», з унікальними долями, болем, спогадами, тайнами, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України.

«Цей фільм — це спроба поговорити про майбутнє, про те, як нам жити, коли закінчиться війна. Рано чи пізно всі війни закінчуються, політики змінюються, але люди залишаються. Цей фільм про людей, які вижили і продовжують жити з усіма жахами війни, яка триває вже більше п'яти років», - прокоментував ідею своєї документальної стрічки режисер КОРНІЙ ГРИЦЮК.

Повторний показ відбудеться 29 серпня о 16:00 в кінотеатрі «Жовтень».

Читайте також:

Події

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

17.08.2020
об 18:28

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25

Новини

Дмитро Онисович: 5 фільмів, які варто подивитися на 49-му КМКФ «Молодість»

За два дні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Програма показів дуже насичена, тож VGL cinema поцікавився у генерального продюсера кінофестивалю Дмитра Онисовича, на які стрічки варто звернути увагу. У персональну добірку директора з маркетингу КМКФ «Молодість» увійшли фільми, які треба спробувати відчути, зрозуміти та обов’язково переглянути.

20.08.2020
об 15:22

Новини

КФКФ «Молодість»: Відкритий показ документальної стрічки «Ваш Василь»

24 серпня о 18:00 у відкритому кінотеатрі під Аркою Дружби народів в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться українська прем'єра документальної стрічки «Ваш Василь». Доступ на показ, однак кількість місць обмежена.

22.08.2020
об 18:23