Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

КМКФ «Молодість» оголосив програму

05.08.2020
об 15:28

Організатори Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» під час пресконференції оголосили програму заходу, розповіли про систему абонементів та локації.  Під час кінофестивалю планують продемонструвати майже 150 фільмів. Частину програми можна буде подивитись онлайн. Захід розпочнеться 22 серпня і триватиме вісім днів.

Показувати конкурсні та позаконкурсні стрічки планують у кінотеатрі «Жовтень», а у «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів. Церемонію відкриття та нагородження планують провести просто неба, під Аркою Дружби народів. Там сконструюють кінотеатр, де демонструватимуться фільми з дитячої програми, українські прем’єри та проводитимуть спеціальні події. Fedoriv Hub стане майданчиком для проведення «Майстерні талантів».

На кінофестивалі покажуть близько 150 фільмів. Стрічки представлять вже у традиційних конкурсних програмах Міжнародного та Національного конкурсів – це Студентський, Короткометражний та Повнометражний конкурси, а також Sunny Bunny та Teen Screen.

Також на заході буде представлена паралельна програма, яка об'єднала у собі географію всієї Земної кулі. Зокрема, фільми представлені у наступних програмах: Фестиваль

фестивалів, Скандинавська панорама, Швейцарський акцент, FORMA,

Століття та Спеціальні події.

«Влітку 2020 року не відбувся жоден великий кінофестиваль. Ми теж шукали форми поєднання онлайн та офлайн, без цього, на жаль, фестиваль провести неможливо. Майже щодня відбуваються зміни червоно-зеленої зони, наші іноземні гості готові приїхати до України, але певні побоювання, безумовно, існують. Завдяки підтримці УКФ ми готуємо онлайн-платформу, яка дозволить розшитий наші локації», – розповів артдиректор КМКФ «Молодість» АНДРІЙ ХАЛПАХЧІ.

Вперше за багато років на заході діятиме система абонементів. Вона матиме три категорії: студентський (безкоштовний для студентів), синефільский та для тих, кого цікавить індустрія. Останній дає доступ на кіносеанси, вечірки та різноманітні майстер-класи.

Детально ознайомитись зі стрічками, які увійшли до конкурсних та поза конкурсних програм, а також обрати, що подивитись можна на сайті кінофестивалю

Читайте також:

Новини

Netflix планує випустити романтичну драму про пограбування

Режисером нової стрічки стане актор Джейсон Бейтман. Він же і виконає головну роль у проєкті. Сценарій фільму з робочою назвою «І прийде повінь» написав Саймон Кінберг. У центрі сюжету – кохання.

03.08.2020
об 15:25

Анімація

Купи сміття та пікнік під час пандемії: Третя програма анімаційного фестивалю LINOLEUM

За місяць на медіасервісі MEGOGO розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Ми вже робили огляд програм «Стати людиною» (Becoming Human) та LADIES FIRST, сьогодні розповімо про 14 анімацій з категорії Ecoleptic.

03.08.2020
об 18:44

Новини

Програма першого дня KISFF

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів розділений на дві частини. Перша – відбудеться у традиційному форматі. Подивитись фільми можна буде у кінотеатрі «Київська Русь» з 5 по 9 серпня. Друга частина – відбуватиметься онлайн на сайті організаторів.

04.08.2020
об 19:19