Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

КМКФ «Молодість» називає імена володарів «Золотого Скіфського оленя»

17.08.2020
об 13:35

Днями стало відомо, хто отримає першу почесну нагороду від 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». За внесок у світове кіномистецтво «Золотим Скіфським оленем» відзначать французького актора театру та кіно, режисера, продюсера та письменника Робера Оссейна.

АНДРІЙ ХАЛПАХЧІ

«Починаючи 1990-х років, «Молодість» має чудову традицію нагороджувати митців світового кіномистецтва. Раді анонсувати, що цього року ми вручаємо нагороду видатному актору театру та кіно, режисеру, продюсеру і письменнику Роберу Оссейну. Глядач його пам’ятає за ролями в п’яти фільмах про Анжеліку. Загалом за своє життя він встиг зіграти понад 100 ролей у театрі та кіно. Нам приємно, що ім’я Оссейна пов’язане з Києвом, його мати Анна Міневська зростала та навчалася в столиці України», — прокоментував вибір художній керівник КМКФ «Молодість» АНДРІЙ ХАЛПАХЧІ.

Робер Оссейн у 15-річному віці почав займатися в театральному гуртку. Пізніше виступав в паризькому «театрі жахів», де також ставив вистави. У 1954 році дебютував у фільмі «Набережна блондинок» Поля Кадеака. Широку славу здобув завдяки ролям у фільмах про Анжеліку. З 1970 по 1979 роки він очолював Національний Народний театр у Реймсі, потім в Парижі в Палаці спорту ставив епопеї з величезними масовками:  «Дантон і Робесп'єр» та «Людина на ім'я Ісус». Серед нагород Орден «За заслуги», звання Кавалера, Офіцера та Командора Ордену Почесного легіону Франції та Командор Ордену Культури Монако. Оссейн автор мемуарів «Сліпий вартовий» і «Кочівники без племен».

Читайте також:

Новини

Повна програма КМКФ «Молодість»

З 22 по 30 серпня проходитиме Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Долучитися до кіноподії можна, як онлайн, так и офлайн. На сайті ticketsbox вже можна придбати фестивальні абонементи за трьома категоріями: Студенти, Синефіли та Індустрія. Всі покази, що проходитимуть онлайн є безкоштовними. Ознайомитись з повним переліком фільмів, що увійшли до програми КМКФ «Молодість» на нашому сайті або на офіційній сторінці кіноподії.

12.08.2020
об 18:36

Новини

Прем'єра українського трилера: На КМКФ «Молодість» засніжить

Прем'єра повнометражного дебюту режисера Станіслава Капралова відбудеться в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В програмі «Спеціальні події» покажуть український трилер Let it Snow. Подія проходитиме в кінотеатрі «Жовтень» 26 серпня.

16.08.2020
об 14:03