Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

КМКФ «Молодість»: Міжнародний конкурс повнометражних фільмів

25.08.2020
об 15:29

Сьогодні, 25 серпня, на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» розпочались покази повнометражних фільмів, що увійшли до Міжнародної конкурсної програми. Загалом до списку увійшло 12 стрічок з різних країн світу.

Програма повнометражних фільмів Міжнародної конкурсної програми КМКФ «Молодість»:

ТВІЙ ХІД

Країна: Канада

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 117 хвилин

Дві дівчини зростають найкращими подругами в спільноті народу інну. У Мікуан є любляча родина, а Шанісс вимушена збирати докупи уламки свого дитинства. Ще в дитинстві дівчата пообіцяли одна одній триматися разом попри все. Однак на порозі 17-річчя їхня дружба опиняється під загрозою: Мікуан закохується в білого хлопця та прагне поїхати з резервації, яка стала замалою для її мрій.

 

МІЙ РАНКОВИЙ СМІХ

Країна: Сербія

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 94 хвилин

Дежану майже тридцять, і він досі незайманий. Він намагається притлумити внутрішній неспокій від проживання разом із батьком-п’яничкою і занадто турботливою матусею, щоб вивести на новий рівень дружбу зі своєю симпатичною колегою Качею. Коли ж місцева ворожка принижує його під час сеансу, Дежан усвідомлює, що втрачати більше нічого.

 

КОПАЧ

Країна: Греція, Франція

Рік: 2020

Тривалість: 101 хвилин

Сучасний вестерн про фермера – корінного жителя Північної Греції, який мешкає й працює сам у серці гірського лісу. Роками він бореться з індустріальним Чудовиськом, що дедалі більше розкопує ліс. Та найбільшою загрозою стає раптовий приїзд його юного сина після двадцятирічної розлуки. Батько із сином стають ворогами, мешкаючи під одним дахом. Між ними спалахують сутички, за якими спостерігає лише природа.

 

БІГ ДІТЕЙ

Країна: Німеччина

Рік: 2020

Жанр: Ігровий

Тривалість: 104 хвилин

Життя Енді – постійна боротьба за власну домівку, трьох дітей і досі кохану жінку. У нього лише два тижні, щоб повернути їй позичені п’ять тисяч євро. Після втрати роботи єдиним виходом здається любительське змагання з боксу.

 

ДВОЄ

Країна: Франція, Люксембург, Бельгія

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 95 хвилин

Пенсіонерки Ніна і Мадлен десятиліттями приховували глибоке і пристрасне кохання. Однак їхні стосунки опиняються під загрозою, коли вони раптово втрачають здатність вільно ходити одна до одної додому.

 

CМЕРТЬ КІНО ТА МОГО БАТЬКА

Країна: Ізраїль

Рік: 2020

Жанр: Ігровий

Тривалість: 100 хвилин

Батько із сином намагаються зупинити час за допомогою кіно. Батько далекий від сентиментальності на порозі своїх останніх днів, а син відкидає реальність у відчайдушній спробі бачити у татові героя. У їхній вигаданій історії Тель-Авів згорає вщент, але справжнє земне життя батька закінчується не вибухом, а повільним, дедалі тихішим плачем.

 

ЦІЛКОВИТО НОРМАЛЬНА РОДИНА

Країна: Данія

Рік: 2020

Жанр: Ігровий

Тривалість: 93 хвилин

Емма живе в цілковито нормальній родині, аж раптом з’ясовується, що її батько Томас – трансґендер. Із перетворенням Томаса на Аґнету батько й донька щосили намагаються триматися за спільне минуле, водночас усвідомлюючи, що все безповоротно змінилося.

 

СМАК ФО

Країна: Польща, Німеччина

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 84 хвилин

Кухар-в’єтнамець у Варшаві намагається вписатися в європейську культуру, яка вже стала рідною для його десятирічної доньки. Історія про любов, непорозуміння та їжу.

«Я хотіла зробити фільм не про фо – принаймні, не в буквальному сенсі, – а про почуття, які він викликає. Про те, що він насправді може дати людям. Якщо ваша мама пече божественний сирник, ви завжди будете згадувати про неї, коли їстимете його десь в іншому місці. Тож цей суп – лише привід для розмови про інші речі: дім, сім’ю та стосунки з людьми».

 

ОХОС-НЕҐРОС

Країна: Іспанія

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 67 хвилин

Чотирнадцятирічна Паула їде на літо в містечко Охос-Неґрос до тітки й бабусі, яких вона майже не знає. Дівчина стає свідком родинних чвар, спричинених бабусиною хворобою. Намагаючись втекти із задушливої атмосфери, вона знайомиться з ровесницею Алісією. Дівчата стають подругами-нерозлийвода. Наприкінці літа Паула зрозуміє, що означає дорослішання.

 

ПІСНЯ БЕЗ НАЗВИ

Країна: Перу, Іспанія, США

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 97 хвилин

Перу в розпалі політичної кризи 1980-х. Хеорхіна – молода жінка з Анд, чию новонароджену доньку вкрали у псевдоклініці. Відчайдушні пошуки дитини приводять героїню до офісу великої газети. Там вона знайомиться із самотнім журналістом Педро Кампосом, який береться за розслідування. Засновано на реальних подіях.

 

ОСОБЛИВІ ПРИКМЕТИ

Країна: Мексика, Іспанія

Рік: 2020

Жанр: Ігровий

Тривалість: 97 хвилин

Маґдалена вирушає на пошуки свого сина, який зник дорогою до кордону зі США. Проїжджаючи повз безлюдні міста і краєвиди Мексики, вона знайомиться з Міґелем – молодим чоловіком, якого недавно депортували зі США і який прямує додому. Далі вони рушають разом: Маґдалена шукає сина, а Міґель прагне знову побачити свою матір на теренах, де жертви й агресори торують один шлях.

 

ПАРФЕНОН

Країна: Литва, Україна, Франція

Рік: 2019

Жанр: Ігровий

Тривалість: 119 хвилин

Чоловік згадує неймовірні події свого життя в дешевому борделі біля підніжжя Афінської фортеці. Його пошуки кохання та слави переповідає й переживає наново багато людей: повія із неспокутним минулим, невдачливий гангстер, іконописець без віри… Спогади зраджують чоловіка, але він знає напевно: в одному із цих життів його вб’ють.

 

Якщо у вас не має можливості фізично бути присутнім на 49-му КМКФ «Молодість». Всі ці фільми можна переглянути онлайн і віддати свій голос за стрічку, що сподобалась. Так, у кожної картини з'являється можливість отримати Приз глядацьких симпатій.

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Прем’єра документального фільму «Поїзд «Київ-Війна»

У День державного прапора, 23 серпня, на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбудеться прем’єрний показ документального фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». Стрчку показуватимуть у кінотеатрі «Жовтень» о 19:00.

23.08.2020
об 14:17

Новини

КМКФ «Молодість» закриють українським документальним фільмом

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» закриватиме стрічка-переможець фестивалю Sundance. Український документальний фільм, що розповідає про події на Сході України «Земля блакитна, ніби апельсин», демонструватиметься стрічка у кінотеатрі під Аркою Дружби Народів.

24.08.2020
об 11:14

Новини

КМКФ «Молодість»: Міжнародний конкурс повнометражних фільмів

Сьогодні, 25 серпня, на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» розпочались покази повнометражних фільмів, що увійшли до Міжнародної конкурсної програми. Загалом до списку увійшло 12 стрічок з різних країн світу.

25.08.2020
об 15:29