Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

КМКФ «Молодість» кожного року виглядатиме по-новому

19.03.2021
об 12:11

Вчора, 18 березня, відбулася перша прес-конференція стосовно проведення 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відбудеться з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

Після знайомства з оновленою командою КМФК «Молодість», художній керівник Андрій Халпахчі оголосив фільм-відкриття – «Вавілон XX» Івана Миколайчука, яка у 1979 отримала відзнаку «За найкращий художній фільм» на 10-й «Молодості».

«Цьогоріч, ми не лише святкуємо 50 років «Молодості», але і 30-річчя незалежної України, тому в фокусі кінофестивалю буде промоція українського кіно. Ба більше, кінофестиваль вважає за свою місію бути дороговказом та локомотивом якісних змін у національній  кіноіндустрії, саме тому, надаючи майданчик для взаємодії ключових стейкхолдерів,  в акценті події буде потужна індустріальна секція. Водночас, кінофестиваль зосередиться на збереженні міжнародного статусу події та гідній репрезентації України у світовій спільноті кінофестивалів. Ну і звісно, попри усі перипетії сьогодення, ми плануємо святкувати», – налаштував аудиторію на позитивний лад директор з розвитку та публічних комунікацій ГЛІБ РОДЧЕНКОВ.

У 2021 році фестиваль проходитиме у гібридному форматі. Організатори планують події та активності, до яких можна буде долучатися як фізично на основних локаціях заходу, так і віртуально. Одним з онлайн-майданчиків стане платформа MEGOGO.

«Фестиваль «Молодість» – це сучасна історія українського і міжнародного кіно. Цьогоріч важливою частиною нашого партнерства стане саме підтримка Національного конкурсу, в якому ми разом із організаторами фестивалю відкриватимемо нові імена. В Україні багато талановитих спеціалістів, такі події не просто даватимуть поштовх для розвитку, але й значно зміцнюватимуть ринок українського кінематографу», – зазначила директорка з маркетингу MEGOGO ВАЛЕРІЯ ТОЛОЧИНА.

Також на зустрічі із представниками ЗМІ оголосили про початок прийому заявок на міжнародний ринок з копродукції – Boat Meeting.

Крім того, представили нову айдентику фестивалю. Дизайн-страьегією займався креативний партнер 50-го кінофестивалю «Молодість» Fedoriv Agency. За словами представника організації, з новою айдентикою «Молодість» зможе щороку виглядати по-новому, не втрачаючи своєї впізнаваності й авторитету.

 

Джерело: КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

Головні тези вебінару «Як продати українське кіно за кордон?»

У вівторок ввечері в прямому ефірі на Facebook-сторінках онлайн-платформи Dzyga MDB та Українського інституту зустрілися кіноексперти, аби поговорити про те, як відбувається промоція фестивальної, кінотеатральної та онлайн-дистриб’юції українського кіно на міжнародному ринку та навіщо це потрібно.

05.03.2021
об 13:29

Новини

КіноКалендар: 20 фактів до 20-річчя фільму «Істрія лицаря»

8 березня 2001 року відбулася прем'єра пригодницького фільму «Історія лицаря», який приніс першу велику популярність акторові Гіту Леджеру. На честь 20-річного ювілею цього фільму ми зібрали 20 найцікавіших фактів про нього.

08.03.2021
об 12:21

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

09.03.2021
об 10:16

Новини

Скоро в кіно: Військовий фільм про швидке дорослішання «Віхола душ»

8 квітня в український кінотеатральний прокат виходить фільм, заснований на реальних подіях Першої світової війни, «Віхола душ». Драматичну історію зняв латвійський режисер Дзінтарс Дрейбергс.

12.03.2021
об 13:09

Новини

Cоціальний проєкт ZMOVA виходитиме на MEGOGO LIVE

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. За допомогою музики творці чотирьох епізодів звертають увагу на українські культурні пам'ятки.

17.03.2021
об 17:25