Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Клондайк» та «Терикони» покажуть у паризькому Центрі Помпіду

16.06.2022
об 15:09

19 червня у легендарному паризькому Центрі Помпіду програма La Berlinale à Paris представить французькі прем'єри двох українських фільмів – драми Марини Ер-Горбач "Клондайк" та документального фільму Тараса Томенка "Терикони".

З 10 до 26 червня Берлінале проходить у Парижі. Спеціальна програма La Berlinale au Centre Pompidou представляє 25 відзначених нагородами фільмів Берлінського міжнародного кінофестивалю. Серед них – дві українські стрічки, що були цього року в конкурсних програмах 72-го Берлінале.

«Ми раді й пишаємося тим, що цьогорічне видання привернуло увагу престижного Центру Помпіду. Берлінський кінофестиваль вперше буде широко представлений у Парижі. Програма, задумана Сільві Прас та її командою, запропонує всебічне розуміння всесвіту Берлінале та його складових і дасть глядачам у Парижі можливість відкрити та насолодитися чудовими фільмами», - прокоментували керівники Берлінале Маріетте Ріссенбек та Карло Шатріан.

19 червня Центр Помпіду представить покази двох українських фільмів, присвячених війні та подіям на сході України, що передували повномасштабному вторгненню росії, – драму Марини Ер-Горбач "Клондайк" та документальний фільм Тараса Томенка "Терикони". Марина Ер Горбач і Тарас Томенко разом із продюсерами їхніх стрічок Мехметом Багадиром Ером ("Клондайк") та Володимиром Філіпповим ("Терикони") поговорять про наслідки війни у діалозі з румунським режисером Раду Жуде, володарем головного призу 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Модератором дискусії виступить Анна Корягіна.

 

Джерело: ДержКіно

Читайте також:

Новини

Переможцем Міжнародного Краківського кінофестивалю документального кіно став словацький фільм «Собор»

Художній дебют словацького режисера Дениса Доброводи «Собор» отримав приз за найкращий фільм у секції Міжнародного конкурсу документального кіно 62-го Краківського кінофестивалю, який проходив з 29 травня по 12 червня. Фільм був підібраний HBО.

07.06.2022
об 16:05

Новини

«Тор: Любов і Грім»: представили трейлер українською

У новому фільмі «Тор: Любов і грім» від Marvel Studios Бог грому вирушає на пошуки внутрішнього спокою. Проте галактичний убивця Ґорр, знаний як Убивця богів прагне знищити усіх небожителів та перериває вихід Тора на пенсію. Хто допоможе Тору перемогти у черговій боротьбі добра та зла та чи відзнайде він свою гармонію?

16.06.2022
об 11:04