Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Київський фестиваль короткометражних фільмів потрапив до світового рейтингу

26.11.2021
об 17:38

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) увійшов до 20-ки кращих фестивалів короткого метру в світі за версією американського видання MovieMaker Magazine. MovieMaker — американське професійне видання, присвячене кіно та кіноіндустрії, яке було засноване у 1993 році Тімоті Рісом.

 

До рейтингу також увійшли такі фестивалі, як Show Me Shorts Film Festival (Нова Зеландія), Tampere Film Festival (Фінляндія), Palm Springs International Film Festival (США), Festival du court métrage de Clermont-Ferrand (Франція), Vienna Shorts (Австрія), Internationale Kurzfilmtage Winterthur (Швейцарія) та інші.

"На українській мистецькій сцені відбуваються хороші речі, і дещо з цього ми приписуємо Київському міжнародному фестивалю короткометражних фільмів, який проходить вже 10-й рік. Місія фестивалю – бути місцем  зустрічі кінематографістів і джерелом "натхнення та нових знань для експертів, студентів та любителів кіно", - сказано у виданні MovieMaker.

 

KISFF прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їхні короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF був заснований у 2011 році. Фестиваль є незалежною недержавною організацією, що організовує конкурсну програму, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми.

Джерело: Kyiv International Short Film Festival, MovieMaker

Читайте також:

Анімація

«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

Нова анімація «Я – панда» від Disney та Pixar розповідає історію про тринадцятирічну Мей Лі. Щоразу, коли дівчинка занадто хвилюється (а так трапляється практично ЗАВЖДИ), вона миттєво перетворюється на гігантську червону панду! Ситуацію ускладнює й те, що мама Мей дуже оберігає дівчину і далеко від неї не відходить. А це справжня мука для підлітка.

17.11.2021
об 14:43

Новини

Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі

3-5 грудня у столиці Італії пройдуть “Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі”. Італійській професійній спільноті представлять досягнення, можливості та сервіси, які пропонує Україна в сфері виробництва та дистрибуції контенту в галузі кіно, ТБ та діджітал задля розвитку співпраці між країнами.

19.11.2021
об 16:19

Новини

«Розірви коло»: стрічка про домашнє насильство вийшла на платформі MEGOGO

До Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками на медіасервісі MEGOGO виходить стрічка режисерки Лізи Сміт – «Розірви коло». Це документальний фільм, побудований на основі реальних історій героїнь. Вони розповідають про те, як важко наважитися піти від кривдника і «розірвати коло» насильства у родині. Це вдається не легко.

26.11.2021
об 11:29