Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Київська Русь» незабаром перетвориться на мультифункціональний культурний центр

26.12.2020
об 14:46

Найбільший український комунальний кінотеатр «Київська Русь», який належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм», у 2020 році брав участь у тендері на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту.

 

«Київська Русь» – найбільший український комунальний кінотеатр, належить до мережі муніципальних кінотеатрів «Київкінофільм». Розташований на вул. Січових Стрільців, 93, поряд із станцією метро «Лук'янівська». Був відкритий в 1982 році до святкування 1500-річчя Києва. Наразі кінотеатрі дві зали – велика (1192 місця) і мала (176 місць).

 

 

Днями перша заступниця директора «Київкінофільму» Лариса Зубенко оприлюднила візуалізації фасаду кінотеатру «Київська Русь». Офіційно проєкт оновлення мають презентувати у 2021 році. За словами Зубенко, на базі кінотеатру хочуть створити сучасний мультифункціональний культурний центр.

Візуалізація фасаду кінотеатру «Київська Русь»

 

Візуалізація фасаду кінотеатру «Київська Русь»

 

«Проєктно-кошторисна документація капітального ремонту кінотеатру «Київська Русь», в якій відображена кошторисна вартість та терміни ремонту, отримала позитивний експертний висновок. Капітальний ремонт розпочнеться коли будуть асигнування», - написала в коментарях перша заступниця директора «Київкінофільму» ЛАРИСА ЗУБЕНКО.

 

Зазначимо, у 2020 році «Київкінофільм» провів тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту кінотеатру «Київська Русь». У тендері перемогла компанія «Ізобуд», що запропонувала свої послуги за 1,3 мільйона гривень.

 

Джерело: The Village

Читайте також:

Новини

Фотозвіт із допрем’єрного показу фільму «Безславні кріпаки»

17 грудня у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в ТРЦ Gulliver, відбувся показ пригодницького екшну «Безславні кріпаки» режисера Романа Перфільєва. У кінотеатральному прокаті стрічку можна буде переглянути з 24 грудня.

18.12.2020
об 17:33

Новини

Вийшов український трейлер фільму Let It Snow

У новому році в український прокат вийде перший повнометражний фільм режисера Станіслава Капралова Let It Snow. В наших кінотеатрах трилер з Іванною Сахно у головній ролі називатиметься «Пік страху».

21.12.2020
об 14:20

Новини

Спеціальна програма: Arthouse Traffic покаже найкращі фільми року в кінотеатрі «Жовтень»

З 24 грудня по 6 січня у київському кінотеатрі «Жовтень» пройдуть покази проєкту «Найкращі фільми року». Програма складатиметься з релізів фільмів-подій, лауреатів міжнародних кінофестивалів та кінопремій, які компанія Arthouse Traffic випустила на великі екрани у 2020 році.

22.12.2020
об 16:44

Анімація

Вийшов другий тизер фантастичної анімаційної стрічки «Віктор_Робот»

Влітку 2021 року на великі екрани вийде анімаційний фільм режисера-постановника фільму – Анатолій Лавренішин «Віктор_Робот», який цьогоріч став володарем Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020.

23.12.2020
об 16:12

Новини

Історична драма «Мій друг Зиґмунд Фройд» з’явиться в прокаті в січні

В межах фестивалю «Тиждень австрійського кіно» український глядач у 2021 році побачить на великих екранах стрічку «Мій друг Зиґмунд Фройд». Сюжет якої розгортається в довоєнній Австрії – під час її окупації нацистською Німеччиною. Саме на тлі історичних подій, які згодом обернуться великою світовою трагедією, і розпочинається історія кохання головного героя Франца.

24.12.2020
об 15:26

Новини

У 2021 році «Дюна» може вийти за класичною схемою прокату

Warner Bros. нині приймає рішення щодо прокату «Дюни» Дені Вільньова. Існує ймовірність, що студія піде на поступки по відношенню до Legendary і випустить картину за традиційною схемою.

25.12.2020
об 14:58