Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Китай може втратити майже 28 тисяч кінозалів

03.06.2020
об 15:35

Внаслідок обмежень, пов'язаних із забороною роботи кінотеатрів у Китаї, за результатами досліджень Китайської асоціації кіно (CFA), країна може втратити майже 40 % існуючих кінозалів. Це приблизно 5 тис. кінотеатрів і 28 тис. екранів, пише Variety.

CFA провела опитування щодо економічного становища учасників ринку й з'ясувала, що без особливих проблем пройти через кризу можуть лише 10 % гравців ринку. Ще 28 % майданчиків очікують рішення про свою подальшу долю від власників.

Китайська кінопрокатна галузь постраждала від COVID-19 найсильніше у світі. Місцеві кінотеатри не працюють уже майже півроку, адже закрилися ще в січні. У травні державні органи нагляду виступали із заявами про те, що діяльність кінозалів повинна незабаром відновитися і вже підготували рекомендації щодо роботи в нових умовах. Однак конкретні рішення стосовно відкриття кінотеатрів повинні прийматися регіональною владою залежно від санітарно-епідеміологічної стану в країні. Поки з такими рішеннями місцеві органи зволікають.

Джерело: Variety