Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кінозали Британії йдуть на карантин

03.11.2020
об 11:49

Мережі зачинять щонайменше на місяць. Це вже другий локдаун для широких екранів країни.

Власників кінотеатрів у Великій Британії чекає новий удар. Влада країни вирішила вдруге в цьому році закрити заклади у зв’язку з новою хвилею поширення коронавірусної інфекції в Англії та світі. Кінозали призупиняють свою роботу щонайменше до грудня 2020 року.

Зазначимо, доступ до великих екранів у Великій Британії вже закривали на початку березня цього року. Влітку зали почали відкриватися, але через те, що не було гучних прем’єр стрічок та через страх людей підхопити вірусну інфекцію, до кінотеатру ходило мало відвідувачів. У жовтні одна з найбільших кінопрокатних мереж Cineworld, до якої належать кінотеатри Regal заявила про те, що вимушена буде зовсім закрити всі свої зали в Англії.

Наразі в країні фіксують до 24 тисяч випадків зараження на Covid-19 на добу. Загальне число тих, хто загинув внаслідок інфекції становить більше 46 тисяч, а медики Англії говорять, що вірус нині поширюється значно швидше, ніж вони очікували.

Зазначимо, кінозали закриті також у Франції, Німеччині, Італії, Словенії та Чехії.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

 

Читайте також:

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37

Новини

В декількох містах Америки відкриють кінотеатри

Мова йде про кінозали, що розташовані за Нью-Йорком. Наразі таке рішення прийняв мер лише одного населеного пункту.

19.10.2020
об 17:31

Новини

На цьому тижні в українських кінотеатрах вийде одразу три анімації і один фільм для всієї сім’ї

З 22 жовтня у репертуарі вітчизняних кінотеатрів збільшиться вибір для сімей, які би хотіли відвідати сеанс з дітьми. Також за тиждень до Хелловіну вийде декілька фільмів жахів, а поціновуачі мистецтва зможуть дізнатися більше про Модільяні та його полотна.

21.10.2020
об 15:15