Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кінозали АМС Theatres відклали відкриття

25.07.2020
об 14:29

Кінотеатри Америки не поспішають з відкриттям, адже в країні панує Covid-19, а більшість прем`єр переноситься на наступний рік, або на невизначений термін.

 

Одна з найбільших кіномереж Америки – АМС Theatres відклала відкриття майданчиків на місяць. Компанія планувала відчинити кінозали для глядачів 15 липня, та потім пересла цю дату. Великі екрани мережі мали запрацювати наприкінці цього місяця, і ось її представники оголосили про нові дати. Так, за останньою інформацією, кіно у мережі можна буде подивитись тільки з другої половини серпня. Своє рішення керівництво АМС Theatres пояснило тим, що нині у США спостерігається підвищення рівня захворюваності на Covid-19.

Зазначимо, майданчики АМС Theatres у Европі – вже працюють.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Disney переносить свої прем'єри.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики
Новини

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики

Тихе провінційне містечко у Шотландії, два товариша і нудне буденне життя. Епідемія рейву і божевільних наркотичних вечірок десь там, далеко і поза законом.

07.07.2020
об 16:53

Новини

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

20.07.2020
об 13:12

Новини

Вихідні в кінотеатрі: Результати третього вікенду прокату в Україні

Минув третій вікенд з часу відновлення роботи українських кінотеатрів. Він виявився менш прибутковим, ніж попередні два. Навіть незважаючи на те, що з огляду поліпшення епідеміологічної ситуації поновити сеанси дозволили у кінозалах Львівської та Рівненської областей.

22.07.2020
об 11:41