Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кіновсесвіт Гаррі Поттера: Франшиза може мати продовження

06.03.2021
об 15:58

У 2021-му виповнюється 20 років франшизі «Гаррі Поттер». Перший фільм про хлопчика з магічними здібностями вийшов наприкінці 2001-го, а декілька тижнів тому творці заговорили про серіал і навіть натякають на фільм за мотивами театральної п’єси «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

 

Цього тижня в Америці відбулася чергова конференція інвесторів, де під час свого виступу генеральний директор WarnerMedia Джейсон Кілар розповів про розширення магічного світу Гаррі Поттера для HBO Max і Warner Bros. За його словами, у популярності франшизи «Гаррі Поттер» та можливості компанії співпрацювати з письменницею Джоан Ролінґ є великий потенціал.

Однак, як пише THR, Кілар не уточнював, якими можуть бути плани компанії на розвиток історії про хлопця та його друзів з магічними здібностями, але нещодавні новини вказують на те, що Warner Bros. хоче розширити знамениту франшизу, створивши телевізійний серіал про Гаррі Поттера та випустити його на платформі HBO Max. Йомовірно, Warner Bros. замислюється й над створенням нового фільму за мотивами п’єси «Гаррі Поттера і прокляте дитя», але жодних офіційних заяв стосовно цього компанія ще не робила.

Генеральний директор WarnerMedia під час свого виступу також зазначив, що аудиторія HBO і HBO Max зросла до 41,5 мільйона підписників, що значно випереджає прогнози. І презентував бюджетну версію HBO Max, яка за рахунок рекламодавців приведе на оналйн-платформу менш заможних шанувальників кіно.

Ще Кілар розповів про всебічну реорганізацію студії WarnerMedia, яка в основному відзначилася оптовою торгівлею та ліцензуванням для інших, але для покращення умов необхідно утримувати масштаби на рівні з економікою власників.

 

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Вперше світ Гаррі Поттера відкриється для людей з порушеннями зору

Всесвітньо відомі стрічки «Гаррі Поттер і філософський камінь» та «Мадагаскар» можна буде переглянути в межах фестивалю «Дні доступного кіно» в національному онлайн-кінотеатрі, що проходитиме з 26 по 30 жовтня.

24.10.2020
об 15:57

Новини

У листопаді в кінотеатрах покажуть пригоди Гаррі Поттера

Переглянути ще раз улюблені фільми про пригоди чарівника Гаррі Поттера та його друзів відтепер знову можна в кінотеатрах України. Деякі частини серії демонструватимуться мовою оригіналу.

29.10.2020
об 16:23

Новини

Дж. Дж. Абрамс спродюсує перезавантаження «Супермена»

Та-Нехісі Коатес напише сценарій нового фільму про Супермена для Warner Bros і DC, яку Дж. Дж. Абрамс продюсуватиме під власним лейблом Bad Robot Productions. Ганна Мінгелла виступить продюсером проекту. Поки що немає жодної інформації щодо сюжету, так само невідомо чи повернеться Генрі Кавілл до ролі Супермена.

28.02.2021
об 14:23

Статті

КіноКалендар: «16 кварталів» – останній фільм Річарда Доннера

3 березня 2006 року в американський прокат вийшов динамічний поліцейський бойовик «16 кварталів», знятий режисером «Смертельної зброї» Річардом Доннером. За сюжетом детективу-ветерану Джеку Мозлі (Брюс Вілліс) доручають доставити до суду свідка звинувачення. Завдання здається зовсім не складним, адже їм потрібно подолати всього 16 кварталів Нью-Йорка. Але є люди, які не хочуть, щоб цей свідок заговорив, і починають на них справжнє полювання. Причому мисливцями є колеги Мозлі.

03.03.2021
об 11:40