Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіновернісаж українських режисерів-дебютантів

01.08.2020
об 18:40

Сьогодні у літньому кінотеатрі, що знаходиться у парку ім. Шевченка, на «Кіновернісажі просто неба» розпочинається тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів.

 

Київський літній кінотеатр, який транслює тільки українські фільми, у перші дні роботи збирав аншлаги. За перший тиждень «Кіновернісаж просто неба» відвідали близько двох тисяч осіб. Нагадаємо, цей проєкт реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Другий тиждень «Кіновернісаж» присвячує ігровим дебютам молодих українських режисерів. Стрічки, які показуватимуть з 1 по 7 сепрня, вибороли нагороди на кінофестивалях, викликали жваве обговорення серед кінокритиків та глядачів, аще ставали справжньою подією для українського кіно.

Сьогодні на великому екрані під пам’ятником Тарасу Шевченко покажуть перший український фільм-фентезі «Сторожова Застава». Завтра перед показом драми Нарімана Алієва «Додому» до глядачів вийде представити стрічку виконавець головної ролі, актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв.

 

Програма показів «Кіновернісажу просто неба» з 1 по 7 серпня:

 

1 серпня – «Сторожова застава», режисер Юрій Ковальов

 

2 серпня – «Додому», режисер Наріман Алієв

 

3 серпня – «Стрімголов», режисерка Марина Степанська

 

4 серпня – «2020#безлюдна країна», режисер Корній Грицюк

 

5 серпня – «Казка про гроші», режисер Олеся Моргунець-Ісаєнко

 

6 серпня – «Вулкан», режисер Роман Бондарчук

 

7 серпня – «Дике Поле», режисер Ярослав Лодигін

 

Початок щодня о 21:00.

Вхід вільний.

 

фото: Ерфан Халілі

Читайте також:

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53