Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Кіновернісаж просто неба» зібрав 20 тисяч глядачів

18.09.2020
об 18:33

З 25 липня по 15 вересня в парку ім. Т. Шевченка для киян та гостей столиці абсолютно безкоштовно відбувався «Кіновернісаж просто неба».  В рамках проєкту було показано 47 повнометражних і 49 короткометражних фільмів. Щодня захід відвідувало від 200 до 400 глядачів, таким чином аудиторія проєкту склала близько 20 000 осіб.  Організатором «Кіновернісажа просто неба» виступила компанія UP UA STUDIO, він став можливим за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

 

Програма проєкту складалася з картин різного напрямку. Це були ігрові фільми для широкої глядацької аудиторії, авторське кіно, документальні стрічки, фільми для дітей і підлітків, фестивальні короткометражні роботи тощо. Завдяки «Кіновернісажу» у глядачів з'явилася можливість побачити фільми останніх 10 років, вироблені в Україні або у копродукції. А це такі відомі стрічки як «Мої думки тихі», «Додому», «Припутні», «Гірська жінка: На війні», «Поводир», «Істальгія», «Віддана», «Скажене весілля», «Дике поле» та інші.  Також відбулись демонстрації тематичних добірок дебютних фільмів, короткометражного кіно, спеціальні програми й покази, присвячені Дню Незалежності України, дню народження Олександра Довженка. А ще були  презентації картин, які виходять у прокат у 2020 році.

 

 

У якості запрошених гостей на фестиваль завітали  режисери Ахтем Сеітаблаєв, Аркадій Непиталюк, Володимир Тихий, Роман Бондарчук, Олег Сенцов, Марися Нікітюк, Надія Парфан, актори Дмитро Хомяк, Василь Вірастюк, Dzidzio, Дмитро Сова, Євген Ламах, Катерина Молчанова, продюсери Володимир Філіппов, Дмитро Суханов, Юрій Мінзянов, Сергій Лавренюк, Анна Паленчук, Андрій Границя, Марко та Уляна Супрун.

 

 «Нас часто питали, чи вистачить нам фільмів для показів протягом такого великого проєкту. Але ми навіть не встигли показати всі картини з нашого віш-листу — настільки багато у нас вартих уваги фільмів. Наш проєкт довів, що українське кіно цікаве глядачеві. Нам важливо займатися промоцією українського кіно», — розповіла продюсерка проєкту й засновниця UP UA STUDIO ПОЛІНА ГЕРМАН.

 

Джерело: Держкіно

Читайте також:

Новини

Кіновернісаж українських режисерів-дебютантів

Сьогодні у літньому кінотеатрі, що знаходиться у парку ім. Шевченка, на «Кіновернісажі просто неба» розпочинається тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів.

01.08.2020
об 18:40

Новини

Кіновернісаж українського короткого метра

У літньому кінотеатрі парку ім. Шевченка триває «Кіновернісаж просто неба». Присутні можуть безкоштовно подивитись українські фільми на свіжому повітрі. Другий тиждень «Кіновернісаж» присвячує короткометражним фільмам.

10.08.2020
об 19:05

Новини

Програма останнього тижня «Кіновернісажа просто неба»

Не прогавте останні дні, коли можна не тільки подивитись якісне вітчизняне кіно, а й поспілкуватись з тими, хто його створював або грав головні ролі.

11.09.2020
об 18:37