Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кінотеатри втратять до 80% доходів

13.10.2020
об 16:57

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

 

Аналітики з Волл-стріт дали нові прогнози стосовно падіння рівня касових зборів у США. Так, якщо раніше за їх підрахунками зменшення доходів у 2020 році у порівнянні з минулим очікувалось на рівні 70%, то нині нова цифра складає вже 80%. На наступний рік прогнози для кінотеатрів також не втішні. Аналітики вважають, що сукупний бокс-офіс скоротиться на 30% замість 20%, як вважалося раніше. За найоптимістичнішими прогнозами, кінозали знову зможуть досягти рівня прибутковості, що був у 2019 році тільки в 2022-му.

На Волл-стріт прогнозують подальше зниження вартості активів, таких операторів кіномереж, як AMC Theatres, Cinemark Holdings, Imax Corp. та інших.

Зазначимо, кінотеатри в деяких штатах Америки закриті через пандемію. Такий стан речей спонукає великі кіностудії переносити прем’єри своїх багатобюджетних стрічок на більш пізній термін. Так, багато релізів замість 2020-го вийдуть на екрани в 2021 та 2022 роках. Через це частина кінозалів США тимчасово припинили свою діяльність.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Аргументи вчених: Кінозали – найбезпечніші місця в часи пандемії

Німецька національна асоціація кінотеатрів закликає уряд збільшити кількість дозволених місць в залі, аби більше людей стали приходити до кінотеатру. Прохання асоціації ґрунтується на новому дослідженні вчених, які назвали зали одним з найбезпечніших місць при пандемії.

07.10.2020
об 14:30

Новини

Відкладені релізи: Кінопрем’єри продовжують переносити на 2021 рік

У жовтні та листопаді мали вийти два релізи від кіностудії Lionsgate, але вона вирішила теж відтермінувати дати прокату.

11.10.2020
об 12:55

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39