Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кінотеатри Гонконгу знову закриваються

14.07.2020
об 12:27

Внаслідок нової хвилі захворюваності на Covid-19 уряд Гонконгу вирішив вдатися до радикальних мір. Так, з 15 липня в регіоні обмежать публічні збори, чисельністю від 50 до 4 осіб. У зв'язку з цим закриються кінотеатри, бібліотеки, концертні зали та фітнес-клуби, розташовані в закритих приміщеннях.

 

Органи охорони здоров'я Гонконгу повідомили про 52 нові випадки Covid-19, з них 11 – були завезеними ззовні, 21 – локальний, а походження решти визначити не вдалося. Це вже третя хвиля спалаху вірусу в місті. Всього з початку пандемії в Гонконзі зареєстровано тисячу п'ятсот двадцять два випадки і вісім смертей.

Оскільки уряд регіону ухвалив рішення обмежити роботу установ, що надають послуги населенню у закритих приміщеннях, зокрема тимчасово припинити роботу кінотеатрів, прем’єру южнокорейського трилеру «Потяг у Пусан 2: Півострів» скасували. Цікаво, що обмеження наразі вводять лише на тиждень, але їх термін можуть подовжити, якщо кількість захворівших на Covid-19 збільшиться.

Нагадаємо, першого разу кінотеатри регіону закривали на шість тижнів з 27 березня по 5 травня.

Джерело: Screen Daily

Читайте також:

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

Новини

Відкриття кінотеатрів у Пекіні відкладається на невизначений термін

Після майже двомісячної перерви випадки коронавірусу знову виявлені в Пекіні. Відомо, що хворі жителі столиці Китаю не покидали її, а також не мали контактів з іноземцями чи прибулими в країну.

19.06.2020
об 10:05

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики
Новини

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики

Тихе провінційне містечко у Шотландії, два товариша і нудне буденне життя. Епідемія рейву і божевільних наркотичних вечірок десь там, далеко і поза законом.

07.07.2020
об 16:53