Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кінотеатр «Жовтень» влаштовує Дні італійського короткометражного кіно

21.12.2020
об 16:33

В Міжнародний день короткого метру в кінотеатрі «Жовтень» розпочинається фестиваль Italian Short Film Days, завдяки чому можна урізноманітнити свій вечір 6 короткометражними роботами.

З 21 по 23 грудня у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль Italian Short Film Days від Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В програмі робіт італійських режисерів можна побачити від звичної фестивальної драми до домашньої комедії. Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Києві, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.

Програма Italian Short Film Days:

«Наш Час» режисерка Вероніка Спедікаті

Роберту та Донато, 9-річну дівчинку та її батька, розділяє прірва, що здається безмежною. Але насправді Донато значно вразливіший, ніж видається – і це відкриття робить цінним час, проведений разом в останні дні літа.

 

«Понеділок» режисер Массімо Фаллаі

Літо. Флоренція. Тиждень моди. Двоє електриків налагоджують освітлення для показу відомого бренду та зранку до вечора мандрують містом у своєму фургоні.

 

«Міжсезоння» режисери Бруно Уджолі та Ріккардо Менікатті

Молоде подружжя збирається на свято. Емілія затримується із вбранням, а П’єтро свариться із краваткою, схвильований через промову, до якої не знає, як підступитися. Двоє починають розмовляти, переходячи з кімнати в кімнату – від одного етапу життя до іншого.

 

«Подорожі» режисер Беппе Леонетті

Вирій спогадів затягує батька та сина. Два різних дитинства, що пройшли в одному й тому ж місці, але за віддалених епох. Два світи, об’єднані довгими подорожами у часі та просторі, у намаганні розвіяти туман хвилюючих тіней.

 

«14» режисер Альдо Сурріккіо

Романтичний та замріяний хлопець на ім’я Лука працює у фотоательє і зустрічається з Камілою, яка одного дня залишає його. Хлопець переїжджає до ательє і закохується у дівчину з фотографій у плівці № 14.

 

Jiaozi режисер Лука Каналі Бруккулері

У старому й тепер залишеному кінотеатрі у Тайвані знаходять плівки фільму, що ніколи не демонструвався – Jiaozi. Сюжет оповідає про жіночу помсту у відповідності до вимог часу, коли терпіння та спокій були єдиним способом вижити у багаторічній боротьбі.

Упродовж 21 – 23 грудня сеанси Italian Short Film Days розпочинаються о 19:00.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: «Пофарбоване пташеня» та інші цікавинки кінопрокату

2020 рік вніс багато корективів у наші життя, деякі з них вже незворотні. Часом складно спрогнозувати, що буде завтра. Однак ми знаємо напевне, що у грудні щочетверга кінотеатральний репертуар оновлюється. Які прем’єри чекають на нас з 10 грудня, розповімо нижче.

09.12.2020
об 17:44

Новини

Європейська кіноакадемія оголосила перших лауреатів

Через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, цьогорічна церемонія вручення нагород Європейської кіноакадемії відбувається в абсолютно новому форматі з 8 до 12 грудня.

10.12.2020
об 14:31

Події

Українські та іноземні кіноексперти зустрінуться на третьому PITСH UA

16 грудня о 14:00 відбуватиметься офіційне онлайн-відкриття третього сезону PITСH UA, триватиме конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну до 19:10. Конкурс організовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки USAID та сприяння Міністерства культура та інформаційної політики України. Наступного дня, 17 грудня, розпочнеться прийом заявок на участь у першому етапі PITCH UA 3, який триватиме до 27 січня 2021 року. Ознайомитись з усіма етапами конкурсу можна на сайті проєкту.

14.12.2020
об 16:31

Новини

«Золота Дзиґа» відкрила прийом заявок на конкурс у V Національній кінопремії

Відсьогодні упродовж двох місяців можна надсилати заявки творцям українських фільмів і серіалів на участь у конкурсі V Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

15.12.2020
об 18:38

Новини

Захід для кінопрофесіоналів: Українське кіно від ідеї до реалізації

Цієї неділі вихідні для кіноспільноти обіцяють бути насиченими та цікавими, адже упродовж двох днів у Києві проходитиме конференція «Прокат українського кіно».

17.12.2020
об 15:21