Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіносеанси з ефектом присутності: У Києві з’явився панорамний екран ScreenX

23.08.2020
об 15:47

Мережа кінотеатрів Multiplex в ТРЦ Retroville, що в Києві, відкрила кінозал з екраном, який дозволяє глядачу опинитися «всередині» фільму. Такого ефекту вдається досягти завдяки особливій технології проектування зображення.

 

У минулому році мережа кінотеатрів Multiplex відкрила перший зал з технологією ScreenX в Одесі. Панорамний формат зображення на екрані з кутом огляду в 270 градусів. Повністю занурює глядача в атмосферу кіно. Днями такий же кінозал з’явився в Києві.

ScreenX - розробка південнокорейської компанії CJ 4DPLEX, з якої Multiplex підписав контракт. Технологія має панорамний формат зображення з кутом огляду в 270 градусів. Фільм транслюється на центральному і двох бічних екранах, кожен з яких відображає картинки на окремих зонах. Таким чином, основні сцени фільму показують на головному екрані, а бічні стінки - збільшують композицію кадру.

За словами представників мережі Multiplex, кінотеатр з технологією панорамного екрана в Києві хотіли відкрити ще в квітні 2020 року. Однак, на терміни вплинув карантин, який довелось впровадити через пандемію Covid-19.

 

Джерело: ain.ua

Читайте також:

Новини

У кінотеатрі Парижа глядачів хочуть підвісити у повітрі

Похід у кіно в майбутньому може перетворитись на засідання галактичного сенату. До того ж це дозволить максимально дотримуватись соціальної дистанції.

23.07.2020
об 16:12

Новини

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

03.08.2020
об 16:28

Новини

У вересні в Україні відкриють унікальний кінотеатр

Вже в наступному місяці в Україні з’явиться унікальній кінотеатр, аналогів якому немає наразі ані в нашій країні, ані в Європі. Miromax з’явиться у Києві.

07.08.2020
об 15:50

Новини

Перший в Україні: Як працюватиме кінотеатр на воді в Одесі

В стрічках соціальних мереж знову й знову виринають відео та фото з тими, хто погойдуючись на хвилях у човні, готується до перегляду фільму, або вже занурюється у його перегляд на великому екрані. 8 та 9 серпня в Одесі працював перший та найбільший у Європі кінотеатр на морських хвилях. За словами організаторів, тільки за два дні роботи близько 800 людей на власному досвіді переконалися, що в Україні можна завітати у кінопростір на воді.

20.08.2020
об 19:39