Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Кінопростір в Українському Домі

06.06.2022
об 11:08

В Українському Домі розпочинає роботу Кінопростір. Він пропонує глядачам і професійній кіноспільноті щоденні перегляди українського та світового кіно, програму публічних подій і діалогову платформу.

 

Кінопростір починає свою роботу у найскладніший період новітньої історії України – коли наша держава зазнала повномасштабного воєнного вторгнення, а суспільство опинилося перед небаченими досі викликами. Завдання, котре нині постає перед українськими митцями та інтелектуалами – відрефлексувати суспільні травми, визначити і усвідомити цінності, сформулювати вектор суспільного розвитку і вказати точки зростання. У кіно є інструментарій спілкування із найширшою глядацькою аудиторією, а значить, у цьому процесі у нього є і буде особлива роль.

 

Проект стартує 8 червня із професійної події – Meet Up "Українське кіно у фокусі світу".

 

Чиїм голосом сьогодні Україна говорить у світі? Як взаємодіяти із російським мистецтвом на світових майданчиках? Які ресурси допоможуть українському кіно пережити війну? Чим Кінопростір в Українському Домі допоможе професіоналам і глядачам. Про це розкажуть учасники Meet Up "Українське кіно у фокусі світу":

 

•  Ольга Вієру – директорка Українського Дому;

•  Людмила Горделадзе – куратор індустрійної програми Кінопростору, кіноменеджер, кіноексперт;

•  Наталія Соболева – директорка ТОВ "Арт-обʼєкт";

•  Альона Тимошенко – куратор публічної програми Кінопростору, кінопродюсерка, керівник Української кіношколи (Ukrainian Film School);

•  Денис Іванов – кінопродюсер, організатор кінофестивалів, кінодистрибутор, співорганізатор руху cancelling Russian culture;

•  Дмитро Томашпольський – кінорежисер, автор фільму "Сторонній", який взяв участь у більш ніж 40 міжнародних кінофестивалях, режисер фільму "Простір", прем’єра якого відбудеться на події;

•  Андрій Різоль – кінопродюсер, керівник Асоціації "Дивись українське!", ініціатор і співкоординатор Всесвітнього кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon;

•  Дар'я Бассель – кінопродюсерка, голова індустрійної платформи кінофестивалю Docudays UA.

 

Модератор – Олексій Ананов, куратор діалогової платформи Кінопростору.

Із 8 червня Кінопростір в Українському домі працюватиме для глядачів у режимі щоденних кінопоказів та публічних подій.

На відкритті 8 червня на глядачів чекатимуть премʼєра фільму Дмитра Томашпольського "Простір" за участі творчої групи, а також меморіальний показ фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" за участі актриси, народної артистки України Лариси Кадочникової та кінознавця Сергія Тримбача. Вхід вільний, проте Кінопростір має відкритий рахунок для збору коштів на потреби ЗСУ.

 

 

Кінопростір є спільним проєктом Українського Дому, компанії "Арт-об’єкт" та Української кіношколи (Ukrainian Film School).

 

Джерело: Ukrainian Film School

Читайте також:

Новини

Короткометражки “Оператор Вікторія” та “Джордан 96” відібрали на кінофестиваль Palm Springs ShortFest

Одразу два фільми виробництва українського кінопродакшену потрапили до конкурсної програми Міжнародного короткометражного кінофестивалю у Палм-Спрінгс, Каліфорнія. Короткометражні стрічки “Оператор Вікторія” та “Джордан 96” відібрали з декількох тисяч робіт разом із 300 фільмами з усього світу.

03.06.2022
об 16:46

Новини

«Між небом та горами» покажуть у Кракові та Шеффілді

Українське кіно продовжує знайомити світ із українською культурою та менталітетом. Документальний фільм «Між небом та горами» Дмитра Гришка розповідає історію чотирьох фельдшерок із гірського села на Закарпатті. Марія, Тетяна, Анна та Світлана багато років працюють на єдиний станції швидкої допомоги й живуть в цьому ж селі і чесно та совісно виконують свою роботу попри виклики світової пандемії, недофінансування, постійні замети та бездоріжжя.

31.05.2022
об 11:25

Анімація

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації

Студія Animagrad (FILM.UA Group) презентували музичне відео з новою сценою з мультфільму «Mавка. Лісова пісня» під саундтрек-веснянку у виконанні етногурту «ДахаБраха». Уперше глядачі бачать Мавку в автентичному українському вбранні.

01.06.2022
об 13:54