Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіномережі в Америці радіють відкриттю залів

20.10.2020
об 12:17

Власники кіномереж сподіваються, що в цьому році відбудуться очікувані прем’єри стрічок, а фільми, які демонструються у Нью-Йорку зможуть зацікавити й мешканців інших міст.

Нещодавно стало відомо, що у містах поблизу Нью-Йорка працюватимуть кінотеатри, і хоча в залах повинно бути не більше 50 осіб, власники кінозалів позитивно оцінюють таке нововведення та називають це одним з найкращих кроків для порятунку індустрії.

Хоча запрацювати зали повинні тільки з 23 жовтня акції гіганта кінопрокату АМС Entertainment покращили свої показники на 17% на початку торгів на біржі у понеділок. Акції інших закладів Cinemark та Marcus Theaters виросли на 11% та 2,5% відповідно.

Нью-Йорк вважається символічним містом розваг, хоча доля його у кінопрокаті по країні становить лише 6% від загального обсягу.

«Стрічки, які користуються попитом у Нью-Йорку зможуть зацікавити і жителів інших міст країни. Ми відкрили наші зали по всій країні, тепер сподіваємося, що кіностудії все ж проведуть заплановані в цьому році релізи «Чудо-жінки 1984», «Сімейки Крудс: Нова ера», та «Вільний хлопець». Новий контент важливий як для великих мереж, так і для маленьких. Без прем’єр можливість того, що людина прийде в кіно значно менша.  Запускати мережі без нових стрічок, це як продавати нові авто не маючи при цьому нових моделей», - сказав генеральний директор АМС Entertainment АДАМ АРОН.

Він зазначив, шо кіномережі вже посилили заходи безпеки та виділили більше коштів на рекламу стрічок. У АМС планують відкрити поки що 10 кінозалів у штаті Нью-Йорк, а до кінця місяця по країні ця цифра складатиме 530 екранів.

Як відомо, на минулому тижні АМС повідомила інвесторів, що через низьку відвідуваність залів  мережа потребує фінансової допомоги. Якщо на ринку ситуація не зміниться, літом 2021 року у компанії просто закінчаться кошти. Акції мережі в цьому році впали на 60%, відвідуваність кінозалів складає на 76% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Джерело: cnbc.com

Читайте також:

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37

Новини

Незабаром дивитися прем’єри фільмів можна буде в домашніх кінотеатрах

За допомогою ІР-мережі кінотеатри передаватимуть зображення у форматі 8К на домашній екран глядача. Це дозволить дивитися прем’єри вчасно, а для власників кіномереж це означає збільшення аудиторії та прибутків. У такий спосіб дивитися релізи зможуть мешканці США та країн ЄС.

16.10.2020
об 15:35

Новини

В декількох містах Америки відкриють кінотеатри

Мова йде про кінозали, що розташовані за Нью-Йорком. Наразі таке рішення прийняв мер лише одного населеного пункту.

19.10.2020
об 17:31