Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» працює над комедійним серіалом для дорослих

19.10.2021
об 17:11

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» знімає 8-серійний проєкт для VOD-платформ. Комедійний серіал має назву «Порно, я люблю тебе». Це пригодницька комедія про порноагента на ім'я Мартін. Він молодий і амбітний, однак жага пригод у кожній серії призводить героя до найкурйозніших ситуацій.

За сюжетом комедії, у Мартіна зривається зйомка через відсутність головної героїні. Тоді він вирішує шукати нову актрису в нічному клубі, де знайомиться з Дашею і вмовляє її знятися в своєму фільмі для дорослих. Дівчина погоджується, але несподівано виявляється, що вона - дружина мера міста, в якого ось незабаром вибори. Однак пригоди тільки починаються...

«Мій герой - людина дуже хитра. Знає, як маніпулювати, але при цьому тонко відчуває людей і розуміє, як ними можна гратися. Це його суперсила. Підхід до людини, розуміння людських якостей, емоцій: якщо зманіпулювати так - куди це заведе? Йому в чомусь притаманні авантюризм і азарт Остапа Бендера. Помічаю, як Мартін мені і в житті допомагає, як я його трохи адаптував під себе і що саме він у мені теж змінив», - розповів актор Артур Ігнатенко, що грає в фільмі роль Мартіна. Актриса Лілія Цвелікова, прочитавши сценарій, відразу подумала: «Цю історію придумали сміливі хлопці, мені точно з ними однією дорогою!».

«На мою героїню чекають абсолютно радикальні трансформації. Не буде «трохи», або «наполовину», або «якось незначно», буде все й водночас, на високій швидкості і з максимальним контрастом почуттів. Зовсім неоднозначна і суперечлива для глядача, і саме це враження про неї весь час супроводжуватиме в процесі розвитку всієї історії», - розкриває особливості ролі Даші Лілія Цвелікова.

 

Варто відзначити, що серіал «Порно, я люблю тебе» - це копродукція за участю американської компанії DD&T production і продюсера Дена Толмора («Зима в огні», «Плач з Сирії», Francesco). Також у зйомках візьме участь американський актор Монте Бейзел (Monte Bezell), який виконає роль порномагната Давида Рів'єри.

 

«Коли я отримав сценарій від свого друга і продюсера Дена Толмора, мене спочатку трохи насторожила назва. Однак після прочитання зрозумів, що це буде хіт, тоді я зателефонував продюсеру і сказав, що готовий зніматися. Сподіваюся, моя робота тут буде не тільки цікавою, а й відкриє дорогу в Україну американському фільмовиробництву».

 

На зйомки в Україну приїхав і американський продюсер Ден Толмор.

«Я давно шукав якусь цікаву молодіжну ідею, що буде зрозумілою як українському, так і західному глядачеві. Ідею, яка не має серйозної основи ні в політичному, ні в економічному, ні в повсякденному житті. З Сергієм Барановим, продюсером кінокомпанії «Три-Я-Да Продакшн», нас познайомив спільний товариш. Із декількох запропонованих мені ідей ця здалася найцікавішою, і ми почали її розробляти. Робота тривала близько року, протягом якого іноді здавалося, що ми прямуємо не туди. Але проводилися корекції, і завдяки цьому створювався продаваний продукт».

 

Творці серіалу особливу увагу приділили сценарію, робота над яким тривала більше року і відрізнялася оригінальним форматом - лише в режимі живого спілкування. Діалоги писали сценарною групою, яку очолив автор ідеї та режисер Антон Скрипець.

«Такий формат написання я практикую вже не вперше і вважаю його найбільш якісним, якщо йдеться про мейнстрим-продукти. Шукав сценаристів по всій Україні, - пояснює режисер. - У тестовому відборі взяли участь близько сотні людей. У підсумку в команду увійшли шестеро. Ми орендували приватний будинок і працювали там весь цей час».

 

Чи вдасться спритному Мартіну вирішити всі проблеми, яких із часом усе більшає, і чи допоможуть йому розум, винахідливість та гумор, дізнаємося з серіалу «Порно, я люблю тебе» вже наступного року.

 

Хештег: #PornIloveYou

 

Читайте також:

Новини

Творці телеканалу «1+1» працюють над новою драматичною комедією «Дієта №0»

У 16-серійній драмеді «Дієта №0» глядачі телеканалу «1+1» побачать історію стосунків бідного студента медінституту Івана та фатальної красуні Марго, яка звикла брати від життя все. Головні ролі у серіалі виконають українська акторка Клавдія Дрозд та латвійський актор Максим Бусел.

08.10.2021
об 14:24

Новини

Прем’єри 2022 року: Фільм жахів «Крик»

Стрічка від студії Paramount «Крик» в Україні вийде 13 січня 2022 року.

14.10.2021
об 12:49