Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кінокомпанія Star Media і телеканал «Україна» завершили зйомки 16-серійної детективної мелодрами «Шуша»

03.04.2020
об 11:10

Завершено зйомки серіалу "Шуша"  про службовий любовний трикутник, де головні герої не лише кримінальні, а й  романтичні тенета. головні ролі виконали Анастасія Паніна, Іван Оганесян, Сергій Дєньга і Олена Коренєва.

У центрі сюжету серіалу «Шуша» – експерт-криміналіст Олександра Ігорівна Ладиніна (Анастасія Паніна). Вона живе з мамою і 13-річним братом і зовсім не переймається через те, що, доживши до сорока років, жодного разу не була заміжня. Все своє життя і енергію Олександра присвячує улюбленій роботі. Її звички змінюється, коли до них в УМВС приходить новий начальник «убивчого» відділу - Ілля Власов (Іван Оганесян). Виявляється, в дитинстві Саша і Іллюша ходили до одного дитячого садка, а пізніше їх дружба переросла в перше почуття, і він ніжно називав її «Шуша». З тих пір минуло 18 років, і Ладиніна впевнена, що колишнє ніколи не повернеться ...

Саме такий сценарій Олени Купцової зацікавив продюсера Артема Доллежаля.
– Мені сподобалася історія, у центрі якої стоїть героїня – жінка, що карає свавілля. І не тільки цим «Шуша» буде відрізнятися від купи інших детективних серіалів, - розповідає Артем Вадимович. – Анастасія Паніна – неймовірно харизматична актриса, її гра не може залишити байдужим будь-якого глядача. Протягом 16 серій вона розкриє вісім неймовірно заплутаних злочинів. Одночасно із сучасною історією головної героїні ми покажемо її минуле – взаємини з коханою людиною, Іллею Власовим. Глядачі побачать дитинство головних героїв (в дитинстві їх зіграли юні актори Макар Рижков і Кіра Подільська), а потім – як розвивалися їхні почуття в підлітковому періоді (для цього віку задіяні Вероніка Лук'яненко і Даня Каменський). Спостерігати за переплетенням доль в різні роки буде дуже цікаво!

Пошук акторів для такого складного ансамблю зайняв досить багато часу. Наприклад, на роль головної героїні пробувалися сім актрис. Крім лінії головних героїв в сюжеті присутній ще один персонаж, який буде підливати масло у вогонь їх відносин – старший слідчий Кукушкін (Сергій Дєньга). Він – колега Іллі та Олександри, і, звісно ж, таємно закоханий в Ладиніну, і цим викликає цілком зрозуміле роздратування у Власова. Завдяки такому службовому любовному трикутнику інтрига і загострення пристрастей підвищується в рази.

– Мій Кукушкін – людина освічена і знаюча, він не бандит у погонах, вміє розслідувати злочини без наїздів і виламування пальців, – не без гордості говорить Сергій Дєньга. – Під час зйомок відбувається дуже багато кумедних моментів, не передбачених сценарієм. Наприклад, днями знімали у стайні – гонитва за злочинцем Даньді (Олександр Мельник), який на коні тікає від переслідування. Але в одному з дублів я побіг за ним трохи раніше і встиг схопити його за ногу. Довелося робити затримання – ніяких піддавків у нашому серіалі немає. Звичайно, вся знімальна група сміялася, але «Шуша» – не комедійний серіал, попри те, що моментів, що викликають посмішку, у ньому досить багато. Якось знімали у чоловічому туалеті, де було здійснене вбивство. Я і Олександра проводимо слідчі дії в приміщенні, а відвідувачі дивуються, що робить така вродлива дівчина у настільки невідповідному місці. Але вибирати не доводиться – ми з Ладиніної всі 16 серій йдемо пліч-о-пліч як Шерлок Холмс і доктор Ватсон.

Навряд чи зрадів би від цих слів Кукушкіна персонаж Івана Оганесяна, адже він не просто намагається знову завоювати Шушу, він намагається проявити себе на високому професійному рівні і тим самим підняти себе в очах коханої.

– Зйомки тривали чотири місяці. Особливо пригадується робота в прохолодній Одесі – це був неймовірний експеримент, – розповідає Іван Оганесян. – Мій Власов – хороша людина, що геть не намагається розібратися у жіночій логіці. Діє напряму – дарує квіти жінці, яку кохає, запрошує на побачення. Тому цей серіал буде приємно подивитися не тільки поціновувачам детективів, а й глядачам, налаштованим на ліричний лад.

Крім Івана Оганесяна, Анастасії Паніної та Сергія Дєньги в серіалі «Шуша» знімалися: Ксенія Мішина зіграла Аліну, дівчину Іллі Власова; Яків Кучеревський зіграв Віктора, друга Власова. Батька Насті зіграв Олег Шевчук, маму Шуші – Олена Коренєва. Так само в серіалі задіяні актори: Олександр Данильченко, Олександр Бегма, Андрій Олиференко, Сергій Сипливий, Віктор Сарайкін та багато інших...

Прем'єра серіалу «Шуша» очікується на телеканалі «Україна».

Режисер-постановник серіалу – Алік Будьонний
Оператор-постановник – Юрій Дунай
Художник-постановник – Олександр Гринько
Продюсери від кінокомпанії Star Media – Артем Доллежаль, Влад Ряшин
Продюсери від телеканалу «Україна» – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод