Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кінокомпанія Green Door Pictures отримала права на екранізацію роману Салени Годден «Місіс Смерть сумує за смертю»

31.01.2021
об 16:51

Британська продюсерська фірма Ідріса Ельби Green Door Pictures придбала права на екранізацію дебютного роману поетеси Салени Годден «Місіс Смерть сумує за смертю».

Темна комедія, опублікована цього місяця у Великобританії видавництвом Canongate, розповідає вигадану історію молодого автора на ім'я Вольф, якого відвідує Смерть – темношкіра жінка, яка змінює свою подобу. Втомлена від своєї роботи, яку вона має робити цілу вічність, Смерть шукає з ким поговорити та тим самим очистити свою совість. Вона просить Вольфа записати її спогади. Захоплені мемуарами Вольф та Смерть подорожують у часі разом, щоб засвідчити історичні події минулого та сьогодення. Коли вони роздумують про походження, втрати та майбутнє людства, їхня дружба переростає у дивовижне підтвердження надії та стійкості.

Зірка «Лютера» і «Месників» Ідріс Ельба сказав, що «Місіс Смерть сумує за смертю» встигла стати своєрідною класикою з хмільною історією, яка перетинає час і континенти. Годден у свою чергу повідомила, що надзвичайно рада буде бачити на великих екранах місіс Смерть і Вольфа.

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Фани Marvel визначаються з новим ворогом Месників

Компанія Marvel звернулася до своїх шанувальників з проханням допомогти обрати наступного головного противника Месників. Такий заклик опублікували на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Твіттер.

14.07.2020
об 18:52

Новини

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

01.12.2020
об 16:33

Новини

Голосування BAFTA за фільми, які увійдуть в шорт-лист відбудеться після певної реорганізації кіноакадемії

Відкрився перший тур голосування за учаснків BAFTA 2021 року, у якому вже відбулося більше 120 змін, здійснених Британською академією. Така реорганізація спричинена опитуванням, яке було проведено на платформі премії.

30.01.2021
об 19:23

Новини

Реліз мультфільму «Ліга монстрів» вийде у 2022 році

Співпродюсери фільму «Ліга монстрів» Paramount Pictures та WWE Studios стали останніми серед тих, хто вирішив відтермінувати вихід анімованої стрічки у кінотеатрах.

31.01.2021
об 14:27