Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Кіноко 2020» продовжив прийом музичних відео

05.10.2020
об 16:55

Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко 2020» розпочнеться 29 жовтня. У програмі – чотири номінації, де вперше оцінюватимуть не тільки документальні, короткі та повнометражні роботи, а й музичне відео.

 

Комітет фестивалю «Кіноко 2020» прийняв рішення продовжити прийом музичних відео до 10 жовтня. Зазначимо, раніше повідомлялось, що останній термін прийому робіт для участі у заході – 30 вересня.

 

«За технічних причин прийом музичних відео почався трохи пізніше. Після закінчення термінів прийому робіт ми почали отримувати велику кількість прохань про його продовження саме у цій категорії і вирішили піти назустріч заявникам», - пояснила програна директорка фестивалю кінооператорської майстерності АНАСТАСІЯ ТИХА.

 

«Кіноко 2020» передбачає 4 конкурсні програми:

  • студентська;
  • короткі ігрові та документальні фільми;
  • повнометражні кінооператорські дебюти;
  • конкурс музичних відео.

 

Окрім показів конкурсної програми, захід включає в себе великий технічний форум із новинками камерних та освітлювальних сетапів, а також насичений освітній блок.

В рамках секції Спеціальних показів фестивалю на великому екрані покажуть 40-хвилинний мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка. Режисерка роботи -  Таня Муіньо, а оператор-постановник - Микита Кузьменко.

 

Фестиваль «Кіноко 2020» проходитиме з 29 жовтня по 1 листопада у Будинку кіно, що в Києві.

Подати заявку на конкурс можна на офіційному сайті фестивалю.

 

Джерело: Пресслужба «Кіноко 2020»

Читайте також:

Новини

«Атлантида» стала претендентом на «Оскар» від України

Український Оскарівський Комітет обрав стрічку Валентина Васяновича «Атлантида» / Atlantis національним претендентом на премію Американської кіноакадемії «Оскар» в категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

24.09.2020
об 14:14

Новини

Стали відомі імена номінантів на Національну премію Кіноколо

Кінокритики визначать кращі ігрові, документальні та анімаційні фільми, акторів та назвуть того, хто став відкриттям року в Україні. Церемонія нагородження відбудеться 22 жовтня.

28.09.2020
об 14:04