Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Кінофестиваль Sundance визначився з датами на 2022 рік

15.05.2021
об 12:53

Цього року кінофестиваль Sundance проходив лише в онлайн-форматі, через що було прийнято рішення на наступний рік все ж таки зробити безпечний та доступний фестиваль, куди зможе прийти будь-хто, як глядачі, так і представники кіноіндустрії. Тому організатори події заявили в четвер, що наступного року фестиваль пройде з 20 по 30 січня 2022 року і буде поєднувати оффлайн та онлайн заходи.

 

2021 рік став дебютним для нової директорки кінофестивалю Табіти Джексон, якій насправді вдалось залучити вдвічі більшу загальну аудиторію, ніж під час оффлайн заходів у Парк-Сіті. Цього разу було менше повнометражних художніх фільмів, ніж зазвичай, але завдяки онлайн-формату в ньому змогли взяти участь усі 50 штатів та 120 країн.

 

Понад 70% програми художнього кіно було показано на 40 супутникових екранах, що управлялись 20 кінотеатрами-партнерами фестивалю та організаціями по всій країні.

 

2022 рік стане першим за останні 10 років для однієї з найбільших подій у світі інді-кіно без Кері Патнем, яка наприкінці серпня залишає посаду генерального директора Інституту «Санденс».

 

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Новини

Sundance стане віртуальним у 2021 році

Фестиваль представив 72 фільми, які можна буде переглянути на його онлайн-платформі. Серед стрічок можна знайти драму Тесси Томпсон про расову проблематику, а також музичний документальний фільм від Ахмір Халіб Томпсон, який більш відомий в індустрії як Questlove.

20.12.2020
об 15:07

Новини

Директорка кінофестивалю Sundance розповіла, як проходитиме подія в 2021 році

Днями Sundance оприлюднив подробиці про подію 2021 року, яка охопить не лише центр Парк Сіті, як оголошувалося раніше, а й кілька мистецьких будинків по всій країні. Переглянути фільми можна буде також на онлайн-платформі, щоб усі могли взяти участь та насолодитися фестивалем.

06.12.2020
об 18:55

Новини

Sundance оголосив переможців 2021 року

Церемонії вручення нагород фестивалю Sundance відбулась в онлайн-форматі. Стрічка «Кода» / CODA режисерки Сіан Гідер стала першим фільмом в історії фестивалю, який отримав Гран-прі журі за режисерську роботу та Приз глядацьких симпатій у категорії «Ігрове американське кіно».

03.02.2021
об 17:01

Новини

Як Sundance дистанційно занурить глядачів в атмосферу фестивалю

Цього місяця кінофестиваль Sundance розблокує віртуальний портал, щоб вийти за межі атмосфери Землі до імітації космічного саду. Ваш новий сусід – Міжнародна космічна станція – безтурботно плаває за скляним куполом, що оточує нас та кружляє навколо планети, яка тихо обертається.

12.01.2021
об 15:42