Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs подовжує термін прийому робіт до конкурсних програм

25.08.2021
об 16:30

Цьогоріч кінофестиваль Kharkiv MeetDocs відбудеться у період із 26 вересня по 2 жовтня в гібридному форматі (онлайн та офлайн). Головна мета фестивалю – популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток східної України.

 

Національний конкурс проходитиме другий рік поспіль, членами журі стануть міжнародні експерти. Відомо, що режисер, продюсер та шоуранер документальних фільмів Нільс Бьокамп вже є серед цьогорічного складу журі.

Нільс Бьокамп
У 2008 році він закінчив одну з найкращих німецьких кіношкіл ​​The Deutsche Film- und Fernsehakademie Berlin за спеціальністю «креативний продюсер», по закінченню якої презентував разом зі своїми колегами фільм Traumfabrik Kabul в межах Berlinale. Створював численні документальні фільми для таких телеканалів як ARD, ZDF, arte, SVT, BBC, RTL+. У 2019 році Нільс Бьокамп приєднався до команди стрімінгової платформи Netflix EMEA в якості креативного редактора документальних проєктів, орієнтованих на німецькомовні території. Як продюсер та шоуранер працював над створенням мінісеріалу та повнометражного фільму Living Simply (2019-2021), та фільмів для Netflix – Eldorado (2020-2022) та Austrian Case (2021-2022), які будуть доступні для перегляду вже наступного року.

 

Імена інших членів журі стануть відомі незабаром.

В міжнародному конкурсі найкращий фільм обиратимуть глядачі шляхом голосування на офіційному сайті фестивалю. Цього року тема міжнародного конкурсу – «Україна очима світу» – присвячена 30-ій річниці незалежності України. Програмний департамент фестивалю триматиме фокус на відборі фільмів, які іноземні творці зняли про Україну.

До журі конкурсу короткометражного кіно «Бардак» увійдуть творці кіно, критики, представники інших видів візуального мистецтва.

Приймання фільмів до конкурсних програм повнометражного кіно подовжено до 1 вересня. Приймання робіт до конкурсу короткометражного кіно та на пітчинг кінопроєктів в межах індустріальної секції Meet Film Industry також завершується 1 вересня. Подати проєкти на пітчинг.

 

 

Фільми до конкурсних програм приймаються через фестивальну платформу:

  • у національному конкурсі повнометражного документального кіно за посиланням,
  • у міжнародному конкурсі «Україна очима світу» повнометражного ігрового та неігрового кіно, тема якого присвячена 30-тій річниці незалежності України, за посиланням,
  • у конкурсі короткометражного кіно «Бардак» за посиланням.

 

Регламент та умови участі.

 

Джерело: Kharkiv MeetDocs

Читайте також:

Новини

На 12-му ОМКФ презентували онлайн-путівник Lviv Location Guide

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація кінолокацій Львова, що зібрані в онлайн-путівнику Lviv Location Guide.

21.08.2021
об 15:25

Інтерв'ю

Террі Ґілліам: «Актори мають бути як діти»

21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з британським режисером Террі Ґілліамом – автором культових фільмів – «12 мавп», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «Бразилія» та інших видатних стрічок.

22.08.2021
об 10:12

Анімація

Де та коли: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM 2021

Цього року Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проходитиме з 1 по 5 вересня в Києві. Організатори фестивалю отримали 2 892 заявок на участь з 75 країн світу, 79 з яких були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможців визначать в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів), Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми).

25.08.2021
об 13:44

Новини

Презентація проєктів і шоукейсів на Script & Cast Pitch 2021

29 серпня у Києві відбудеться нетворкінгова подія для акторів, сценаристів, режисерів, продюсерів, кастинг-директорів і агентів – Script & Cast Pitch 2021.

25.08.2021
об 15:06