Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіно в кінотеатрі дивитися будемо – Держкіно видало понад 1,7 тис. прокатних посвідчень

28.05.2020
об 11:10

Український кінопрокат поступово виходить із вимушеного простою. З початку цього року Державне агентство з питань кіно вже видало понад 1,7 тис. прокатних посвідчень на фільми. Про це повідомили в Держкіно у відповідь на інформаційний запит УНН.

«Станом на 20 травня 2020 року в Україні видано прокатних посвідчень на – 1 702 назви», – йдеться у відповіді на запит.

На питання, чи вплинув карантин на видачу прокатних посвідчень, у Держкіно відповіли: «Державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування видаються в робочому режимі».

Зазначимо, що в Україні протягом 2019 року було видано втричі більше прокатних посвідчень – 5 513. А протягом 2018 року Держкіно були видані державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів на 5 368 назв.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України разом із Державним агентством України з питань кіно оцифрували процес видання посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Читайте також:

Історична драма «КРУТИ 1918» – дивіться на каналі Держкіно
Новини

Історична драма «КРУТИ 1918» – дивіться на каналі Держкіно

Держкіно продовжує публікувати на своєму ютуб-каналі стрічки, що були створені за його підтримки. На черзі – історична драма Олексія Шапарєва «КРУТИ 1918».

25.05.2020
об 13:30

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів
Новини

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів

​​​​​​​Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Тринадцятому конкурсному відборі.

28.05.2020
об 10:01