Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіно та креативні індустрії підтримані на законодавчому рівні

03.09.2020
об 18:14

Комітет гуманітарної та інформаційної політики підтримав проєкт закону № 3851 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці. повідомляє народний депутат України від партії "Слуга Народу" Павло Сушко.

Новий законопроєкт для кіноіндустрії передбачає:

-  Установити знижену ставку податку на додану вартість у розмірі 7% до операцій із постачання послуг з розповсюдження, демонстрування, публічного сповіщення і публічного показу фільмів, адаптованих відповідно до законодавства в україномовні версії для осіб з порушеннями зору та осіб з порушеннями слуху.

-  Тимчасово, з 1 січня 2023 року до 1 січня 2025 року, звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження та показу демонстраторами та розповсюджувачами національних фільмів та іноземних фільмів, які дубльовані, озвучені державною мовою на території України, за умови, що такі національні та іноземні фільми адаптовані відповідно до законодавства в україномовній версії для осіб з порушеннями зору та слуху.

«Ця норма була моєю ініціативою. Дякую Президентові за те, що її підтримав, і такі умови увійшли до законопроекту № 3851. Продовжено до 1 січня 2025 року дію чинної до 1 січня 2023 року норми щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання національних фільмів, постачання робіт та послуг із виробництва національних фільмів; постачання робіт та послуг із виготовлення архівного комплекту вихідних матеріалів національних фільмів та фільмів, створених на території України, з тиражування національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених державною мовою на території України, з дублювання, озвучення державною мовою іноземних фільмів на території України, зі збереження, відновлення та реставрації національної кінематографічної спадщини. Дякую членам нашого Комітету за підтримку», - зазначає ПАВЛО СУШКО.

Читайте також:

Павло Сушко: «Ласкаво просимо в Україну знімати кіно!»
Новини

Павло Сушко: «Ласкаво просимо в Україну знімати кіно!»

Тепер на іноземних кіновиробників, які приїдуть в Україну знімати кіно, очікують відшкодування в розмірі 25 % від витрачених тут коштів та ще + 5 %, якщо проєкт стосуватиметься української культури. З початку 2020 року в Україні запрацювала оновлена система кеш-рибейтів. Відповідний закон восени минулого року підписав Президент України.

07.05.2020
об 16:18

Новини

КМКФ «Молодість» закриють українським документальним фільмом

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» закриватиме стрічка-переможець фестивалю Sundance. Український документальний фільм, що розповідає про події на Сході України «Земля блакитна, ніби апельсин», демонструватиметься стрічка у кінотеатрі під Аркою Дружби Народів.

24.08.2020
об 11:14

Новини

У дусі часу: Berlinale коригує нагороди

З наступного року на Берлінському міжнародному кінофестивалі не нагороджуватимуть найкращу акторку та найкращого актора. Фестиваль реорганізував номінації.

25.08.2020
об 11:20

Новини

У Індустріального телевізійного комітету – новий директор

Днями відбулись зміни в управлінні Індустріального телевізійного комітету. ІТК припинив співробітництво з Ігорем Ковалем і на його місце був назначений новий керівник.

28.08.2020
об 16:35