Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

13.07.2020
об 18:53

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

 

В одеському Зеленому театрі впродовж тижня відбудуться покази 7-ми найкращих стрічок, які у різні роки демонструвалися на Одеському міжнародному кінофестивалі в конкурсній або в позаконкурсних програмах.

«Попри те, що цього року літо в Одесі пройде без ОМКФ, ми вирішили об'єднатись з Зеленим театром і показати хіти нашого фестивалю. Зелений театр завжди був душею Одеського міжнародного кінофестивалю, адже декілька років поспіль саме сюди поспішали кіномани на вечірні покази просто неба. Ми раді, що вдалось зберегти цю липневу традицію», - зазначила генеральна продюсерка ОМКФ ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ.

Фільми демонструватимуться просто неба з 24 по 30 липня. До програми показів увійшли стовідсоткові глядацькі фаворити, призери та визнані шедеври кіно. Отже, розклад сеансів:

 

24.07«Біль та слава», режисер Педро Альмодовар, 2019 рік;

25.07«Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч, 2019 рік;

26.07«Палає, палає, палає», режисерка Чанія Баттон, 2015 рік;

27.07  – «Вікторія», режисер Себастьян Шиппер, 2015 рік;

28.07«Чоловік, який купив Місяць», режисер Паоло Зукка, 2018 рік;

29.07«Король бельгійців», режесерів Петера Бросенса та Джессіки Хоуп Вудворт, 2016 рік;

30.07«Портрет дівчини у вогні», режисерка Селін Сьямма, 2019 рік.

 

Окрім показів фільмів заплановано зустрічі із генеральною продюсеркою ОМКФ Юлією Сінькевич, прямі ефіри з програмним директором фестивалю Антельмом Відо тощо.

«Цього року через пандемію Одеський міжнародний кінофестиваль, на жаль, було переведено в онлайн-формат, а його проведення заплановано на осінь. Для того, щоб дати можливість українським кіноманам відчути бодай частину легендарної фестивальної атмосфери та незабутніх кінопоказів, ми створили спільний проєкт. З 24 по 30 липня ми чекаємо в Зеленому театрі не тільки на одеситів, але й на кіноманів з усієї країни», — розповіла кураторка кіносекції Зеленого театру ОЛЬГА СИДОРУШКІНА.

Замовити квитки на кінопокази можна на сайті Зеленого театру.