Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Кіану Рівз працює над коміксом про супергероя-напівбога

22.07.2020
об 16:19

Актор Кіану Рівз став співавтором  коміксів про супергероя напівбога Берсеркера, історії про якого вийдуть у серії під назвою BRZRKR.

За сюжетом головний герой коміксу BRZRKR народився 80 тис. років тому від звичайної жінки та бога Війни. Берсеркер хоче дізнатись правду про своє минуле і заради цього згоден допомагати владі Америки. Герой за своє життя неодноразово робив складний моральний та етичний вибір.

«Це маленька фантазія у реальності. В моїй голові є чіткий образ хлопця, який багато віків бореться через пристрасть свого батька до насилля, але сам Берсеркер справляє враження людини, що потрапила у пастку та намагається вибратися з неї», - розповів про вигаданий ним образ супергероя КІАНУ РІВЗ.

Автори коміксу обіцяють багато крові та жорстоких сцен. Випуском накладів опікуватиметься видавництво Boom!. Планується, що журнал с оповідями про героя виходитиме раз на місяць, усього буде 12 випусків, а перший номер вийде вже 7 жовтня. Разом з Кіану Рівзом над створенням коміксів працюватиме художник Метт Кіндт.

 

Джерело: USA Today

Читайте також:

Новини

Дублер «Джона Віка» розповів про роботу з Кіану Рівзом

У чутках про те, яким чуттєвим, щедрим та турботливим є Кіану Рівз на знімальному майданчику й поза ним, немає жодного вимислу. Це підтвердив у інтерв’ю виданню Metfo каскадер Джеремі Фрай, якому пощастило співпрацювати з актором під час роботи над серією фільмів про Джона Віка.

09.06.2020
об 14:38

Новини

Поспілкуватися з куміром і зробити благодійну справу – Кіану Рівз запрошує на побачення

На сайті аукціону CRGAuction2020 з’явився лот з пропозицією зустрітися із зіркою кіно Кіану Рівзом. Красунчик пропонує придбати 15-хвилинне побачення з ним, яке відбудеться 6 липня о 20:00 у додатку Zoom.

18.06.2020
об 15:12

Новини

«Україна 24» став доступний на платформі Kartina.TV

Канал «Україна 24» з’явився на міжнародній платформі ОТГ-оператора Kartina.TV і став доступним глядачам у Європі та Америці.

17.07.2020
об 13:20