Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Хто подарував голоси героям анімації «Гуллівер повертається»

20.07.2021
об 11:53

За місяць на великі екрани вийде повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається», виробництвом якого займалася 95 Animation Studio та Gulliver Films. Крім того, над проєктом працювали одні з найкращих аніматорів України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95».

За декілька днів до 30-річчя Незалежності України, а саме 19 серпня, в українському прокаті з’явиться повнометражний анімаційний фільм «Гуллівер повертається». Стрічку вже купили 48 країн, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Австралія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки.

Одного з головних героїв анімації, короля Ліліпутії, озвучив актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий.

«Мій герой – король! Проте мені здається, у ньому живуть декілька особистостей, якими він керується. Король Ліліпутії смішний, суворий, і головне – божевільний. Цікаво було його озвучувати, оскільки з таким персонажем я зіштовхуюся вперше. Ще він співає пісню. Звичайно, я співав самостійно. Для цього ми займалися – мені ставили голос. Повинно вийти дуже цікаво», – прокоментував ЄВГЕН КОШОВИЙ.

Ще одного з героїв, старого Фрелока, озвучив актор та автор «Студії Квартал 95» Олександр Пікалов.

«Я дуже люблю озвучувати мультфільми. З ранку до вечора б це робив. Вони добрі та позитивні. В «Гуллівері» спочатку було складно потрапляти по ліпсінгу (артикуляція героїв), оскільки він англійський. Анімацію створювали англійською мовою для світового ринку. Так що спочатку складно було спіймати хвилю. Коли налаштувався, то все пішло легко», – розповів ОЛЕКСАНДР ПІКАЛОВ.

Персонажа Пікалова звати Фрелок – він батько малої Марсі та старий друг Гуллівера.

«Міцний, прямолінійний, врівноважений. У нього низькі баси та крутий пес поруч, який нагадує мого Патріка (домашній улюбленець французький бульдог, – прим. авт.). Так що з ним було просто. Мені цей герой абсолютно підійшов», – із задоволенням згадав ОЛЕКСАНДР ПІКАЛОВ.

 

Нагадаємо, за сюжетом мультфільму Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їхня країна в жахливому занепаді, тому без гарного та мудрого велетня їм не обійтися. Однак чи буде Гуллівер так відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Джерело: B&H Film Distribution Company

 

Читайте також:

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» вдруге братиме участь у Berlinale

Упродовж 1 – 5 березня проходитиме міжнародний кінофестиваль Berlinale. Другий рік поспіль «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films буде представлений на кіноринку European Film Market (EFM) одного з найпрестижніших фестивалів Європи та світу, який відбудеться в онлайн-форматі.

18.02.2021
об 18:07

Анімація

Прем’єра анімації «Гуллівер повертається» відбудеться наприкінці року

Прокат повнометражного мультфільму «Гуллівер повертається», виробництвом якого займалися 95 Animation Studio и Gulliver Films, знову відтермінували. Анімація мала вийти в квітні, але наразі стало відомо, що глядачі побачать стрічку напередодні новорічних свят – 23 грудня 2021 року.

25.03.2021
об 14:20

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» їде на Шанхайський кінофестиваль

В червні мультфільм «Гуллівер повертається» візьме участь в конкурсній програмі Шанхайського кінофестивалю.

02.06.2021
об 15:04