Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Хто ховає обличчя: Прем’єра шоу «Маска» на ТРК «Україна»

16.01.2021
об 12:32

Творці шоу «Маска» вважають, що ідеальний вечір суботи – це перегляд нової програми телеканалу «Україна». Прем’єра проєкту відбудеться сьогодні.

16 січня о 21:00 відбудеться прем’єра загадкового шоу «Маска». Один з учасників перестане ховати своє обличчя вже сьогодні, адже за правилами проєкту йому доведеться зняти маску на прохання глядачів, які завдяки спеціальному пульту кожного випуску обиратимуть того, хто позбавлятиметься свого образу на очах у всіх.

За 40 хвилин після прем’єри шоу «Маска» на телебаченні новий випуск з’явиться в YouTube-каналі ТРК «Україна». Після першої програми на глядачів телеканалу також чекає прямий ефір з Містером Маскою та дивовижне BACKSHOW.

Отже, приєднуйтесь до детективів та починайте вгадувати, хто ховається під яскравими костюмами, а також слідкуйте за перебігом подій шоу «Маска» щосуботи о 21:00.

 

Джерело: Телеканал «Україна»

 

Читайте також:

Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"
Новини

Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"

Шоу «Маска», права на адаптацію якого для українського глядача в компанії Fremantle придбав канал "Україна", буде складатися з 12 епізодів.

01.05.2020
об 18:00

Новини

Півфінал «Маскараду»: Українські зірки розсекретили свої образи

Стало відомо, хто ховався за образами Лицаря, Русалоньки, Кенгуру та Барана-репера. Творці шоу «Маскарад» запустили новий флешмоб у соцмережах.

03.11.2020
об 15:34

Новини

На «1+1» розсекретили всіх учасників шоу «Маскарад»

У суботу, 7 листопада, на каналі «1+1» відбувся суперфінал шоу «Маскарад». В останньому випуску розкрили головну інтригу сезону – викрили тих, хто ховався під костюмами Курки, Дракоші, Кака, Прими без голови та The Стрекози.

09.11.2020
об 16:14