Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Хмарний атлас» знову вийде в прокат у кінотеатрах

10.11.2021
об 13:38

Культова фантастика знову на екранах!Амбітний проект сестер Вачовскі і Тома Тиквера, за світовим бестселером Девіда Мітчелла із неймовірним зірковим кастом Блокбастер-пазл про реінкарніцію та обраних від авторів "Матриці" із суперзіркамі у головних ролях Шість історій, шість реінкарнацій, що відбуваються у різні часи, але тісно переплітаються між собою.

«Хмарний атлас є одним із найдорожчих фільмів усіх часів. Його бюджет склав понад 100 мільйонів доларів із незалежних джерел. На екрани стрічка вийшло у листопаді 2012 року.

У головних ролях: Том Генкс, Голлі Беррі, Г’ю Ґрант, Джим Броадбент, Джим Стьорджес, Г’юґо Вівінґ, Сьюзан Серендон та інші світові зірки.

Ця історія довжиною у вічність нікого не залишить байдужим. Тож, встигніть скористатися можливістю переглянути «Хмарний атлас» на великому екрані.

У прокаті фільм з 25 листопада.

Джерело: SvoeKino

Читайте також:

Новини

Легендарне поверення «Друзів»

Дженніфер Еністон вирішила порадувати шанувальників та поділилася захоплюючими новинами про майбутнє возз'єднання «Друзів». Зірка опублікувала у своєму Instagram невеликий кліп, на якому присутні всі виконавці головних ролей, та написала, що спеціальний випуск вийде 27 травня на платформі HBO Max.

14.05.2021
об 17:53

Новини

Творчий дует Леонардо Ді Капріо та Мартіна Скорсезе повертається на великі екрани

В українські кінотеатри з 7 жовтня повертається трилер «Острів проклятих», який прихильники фільму розтягнули на цитати та меми.

28.09.2021
об 14:09

Новини

Легендарна “Піаністка” Міхаеля Ганеке знову вийде на великі екрани

До ювілею знаменитого фільму: «Піаністка» Міхаеля Ганеке,- австрійського режисера, номінанта на премію «Оскар» і лауреата Канн, - легендарна стрічка вийде в прокат вже в листопаді. Так відзначать ювілей картини. Вона побачила світ у 2001-му – 20 років тому.

28.10.2021
об 15:12