Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Хітова костюмована драма «Кріпосна» вирушає світом

01.04.2020
об 09:21

FILM.UA Distribution уклали угоди по проєкту «Кріпосна» відразу на декілька територій.Так, в Японії підписано договір з компанією A.K.Company, на території Чехії з телеканалом Prima, а в Іспанії з каналом Mediaset.Нагадаємо, що першою країною міжнародної дистрибуції проєкту стала Польща. «Кріпосна» транслювалась на головному телеканалі країни TVP1, та встановила кілька рекордів, зібравши багатомільйонну аудиторію глядачів та фанатів.

 

 Раніше теле права на серіал було продано в Литву (LNK) і Казахстан (Channel 7). Обидва сезони доступні на одній з найбільших онлайн платформ – Amazon Prime. Перші 24 епізоди з’явилися на сервісі у вересні 2019 року і відразу ж дуже зацікавили глядачів та отримали велику кількість прихильників і схвальних відгуків. А друга частина серіалу уже доступна на платформі у форматах TVOD і EST.

“Ми дуже раді поділитись з ринком цією новиную MIPу, що проходить вперше в он-лайн режимі. Успіхи нашого серіалу «Кріпосна» доводять, що для гарних історій і якісного контенту немає ні кордонів, ні карантинів. Бажаємо всім нашим колегам удачі на ринку. І будемо тримати вас в курсі”, – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів.

Серіал з великим успіхом пройшов на українському телебаченні на телеканалі СТБ. Перший сезон було показано навесні минулого року, а другий – у вересні. Наразі триває підготовка до зйомок третього сезону. Прем'єра запланована на 2021 рік.
Щиро вітаємо наших колег і очікуємо високих рейтингів!