Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Kharkiv MeetDocs: Спеціальний показ фільму для людей з порушеннями слуху

16.09.2021
об 15:20

На Kharkiv MeetDocs відбудеться благодійний показ фільму від MEGOGO для людей з порушеннями слуху. Стрічка демонструватиметься із перекладом жестовою мовою, який стане можливим завдяки соціальній ініціативі від медіасервісу «Дивись як чутно».

 

1 жовтня о 13:00 у харківському Promodo HUB демонструватимуть фільм «Тесла» режисера Майкла Алмерейда, світова прем’єра якого відбулась на кінофестивалі Sundance. Фільм-біографія є вільним переказом життя винахідника Ніколи Тесли. Сам Альмерейда називає свою стрічку дослідженням характеру генія, якого не розуміли, і пропонує глядачеві несподівані ситуації, в яких розкривається герой. Головну роль Ніколи Тесли зіграв номінант на премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA і «Тоні» Ітан Хоук. 

 

«Окрім тисячі  фільмів різних жанрів, наша команда «Дивись як чутно» перекладає жестовою мовою музичні концерти, розважальні та освітні програми, фестивалі та кінопокази. Наша головна мета – збільшити кількість інклюзивного контенту. І якщо раніше лише жителі Києва могли отримати таку можливість, то зараз ми розширили географію на інші міста нашої країни. Ми дуже раді стати частиною Kharkiv MeetDocs та організувати спеціальний показ фільму із перекладом жестовою мовою. Адже кіно не має меж і повинно бути доступним для всіх. Тим паче, у рамках відомого кінофестивалю», – зазначила менеджерка проєкту «Дивись як чутно» АЛІНА АРТЕМЕНКО.

 

Усі охочі  зможуть переглянути фільм «Тесла» за умови наявності фестивального абонемента, який надає глядачу змогу подивитися стрічки конкурсних програм та позаконкурсних секцій, відвідати майстер-класи та зустрічі з творчими групами фільмів у форматі Q&A. 

 

Нагадаємо, ювілейний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs цього року відбуватиметься з 26 вересня по 2 жовтня у Харкові. Головна мета фестивалю — популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток Східної України.

 

Фестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 проходить за підтримки Auswärtiges Amt (Федеративне міністерство іноземних справ Німеччини) та Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Пресслужба Kharkiv MeetDocs

Читайте також:

Новини

Програма кінофестивалю Kharkiv MeetDocs 2021

Днями організатори ювілейного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs оголосили конкурсну програму фестивалю. П’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року у гібридному форматі, тож фільми можна буде переглянути як офлайн, так і онлайн.

14.09.2021
об 17:08

Новини

Digital-серіал «Секс, Інста і ЗНО» матиме другий сезон

Як і в першому сезоні, події розгортатимуться навколо представників покоління Z – їхніх стосунків, проблем, викликів, самоідентифікації та, звісно, іспитів й ЗНО.

16.09.2021
об 12:58