Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Характер – нордичний, гумор – неперевершений

31.05.2020
об 14:33
Характер – нордичний, гумор – неперевершений

 

Що за країна така, Ісландія? Гейзери, пустельні дороги, чорний пісок, північне сяйво, водоспади, Ейяф'ядлайєкюдль, що своїм виверженням налякав півсвіту і… риба! Багато риби, багато рибалок і про пригоди одного з них українці зняли міні-серіал.

«Якраз перед початком карантину ми встигли з'їздити до Ісландії, знайти там рибалку, привезти його до Києва і зняти про все це міні-серіал, – написав у своєму фейсбук-акаунті переможець конкурсу PITCH UA 1 і 2 Сергій Гулєйков, – Важко згадати, коли в Ісландії почали ловити рибу, але ми точно знаємо, що риба – це просто».

На каналі Seadora – перший українсько-ісландський серіал про пригоди рибалки Інгі Тора в Києві. Вже в доступі всі шість серій. Ви отримаєте насолоду від неперевершених краєвидів Ісландії і гумору, яким насичена кожна з шести серій. Вони коротенькі – по три хвилини, іноді трохи більше.

Фото: кадри з фільму

Читайте також:

4 короткометражки про зміну клімату
Новини

4 короткометражки про зміну клімату

Природа – єдине, що буде вічним та могутнім. Під час пандемії вона показала нам, що здатна відновлюватись без нашого на неї впливу. Проте людям варто ставитись з більшою повагою до навколишнього середовища, адже у будь-якого ресурсу є обмеження. Над проблемами екології часто розмірковують режисери з різних країн світу. Так, з’явилась стрічка «Взаємозалежність», яка об'єднала 11 короткометражних фільмів від 11 різних творчих груп. У відео новелах нам показують, наскільки прекрасний та різноманітний світ, але людське невігластво здатне знищити його раз і назавжди. Ми пропонуємо переглянути добірку із 5 документальних фільмів про зміну клімату, глобальне потепління та забруднення річок.

24.05.2020
об 19:05

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ
Новини

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» продовжує підкорювати світ. Доля двох сестер Анни та Яни, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, припали до душі глядачам багатьох країн світу.

27.05.2020
об 19:27

«Перші ластівки» отримали золото
Новини

«Перші ластівки» отримали золото

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу «Перші ластівки» змінюються татуювання з написами, зайняли перше місце в номінації TV Project – Typography на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of.

29.05.2020
об 14:43

Новини

П’ять українських фільмів, що мають міжнародний потенціал

Днями визначили фільми, що перемогли в конкурсі довгострокової програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів proMOTION, розробленої Українським інститутом. За правилами конкурсу, експертна комісія відбирає п’ять кінострічок, які в період з 9 червня по 30 жовтня 2020 року отримають до 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

29.05.2020
об 19:38