Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

КФКФ «Молодість»: Відкритий показ документальної стрічки «Ваш Василь»

22.08.2020
об 18:23

24 серпня о 18:00 у відкритому кінотеатрі під Аркою Дружби народів в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться українська прем'єра документальної стрічки «Ваш Василь». Доступ на показ, однак кількість місць обмежена.

 

Автори стрічки «Ваш Василь» вирішили дати назву своєму документальному фільму за останнім рядком всіх листів Василя Стуса. «Ваш Василь» - саме так український поет, диссдент підписував свої листи рідним та друзям з ув’язнення. У кінокартині режисери Світлана Рудюк та Олександр Авшаров намагаються відповісти на питання: що ми знаємо про Василя Стуса? Реальна історія життя поета, побудована на уривках з віршів, щоденників, листів, виступів та уривків з допитів. Й показують Василя Стуса очима рідних та друзів, не оминаючи незручних фактів.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Події

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

17.08.2020
об 18:28

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25

Новини

На 49-му КМКФ відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Поїзд «Київ-Війна»

23 серпня у кінотеатрі «Жовтень» в рамках 49-го КМКФ «Молодість» (неділя) о 19:00 розпочнеться прем’єрний показ документального фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ-Війна». Виробництвом стрічки займалася кінокомпанія EasyLiving Films, продюсер - Сергій Пудіч.

19.08.2020
об 16:24

Новини

Дмитро Онисович: 5 фільмів, які варто подивитися на 49-му КМКФ «Молодість»

За два дні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Програма показів дуже насичена, тож VGL cinema поцікавився у генерального продюсера кінофестивалю Дмитра Онисовича, на які стрічки варто звернути увагу. У персональну добірку директора з маркетингу КМКФ «Молодість» увійшли фільми, які треба спробувати відчути, зрозуміти та обов’язково переглянути.

20.08.2020
об 15:22