Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Каву з кардамоном» відібрали до участі в EastSeries

28.08.2020
об 12:38

Історія про заборонене кохання візьме участь в презентації-конкурсі телесеріалів та проєктів EastSeries, що відбудеться в рамках секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Багатосерійна стрічка «Кава з Кардамоном» розповідає драматичну історію кохання юної дівчини до набагато старшого за неї і одруженого польського шляхтича. Дія серіалу відбувається у Львові XIX ст. Зйомки історичної драми планують розпочати вже цієї осені. Проєкт буде спільною роботу компанії Солар Медіа Інтертеймент та телеканалу СТБ. Створюється у копродукції з Польшею та підтриманий Українським Культурним Фондом. Режисером стане Марина Степанська.

Зазначимо,  EastSeries — це конкурс проэктів телесеріалів, організований Одеським міжнародним кінофестивалем в партнерстві зі Star Media, найбільшою міжнародною кінокомпанією України, та ScripTeast, європейською програмою підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організованої Незалежною кінофундацією.

Автори презентуватимуть свої проєкти у рамках професійної секції Одеського міжнародного кінофестивалю Film Industry Office 29 вересня – 02 жовтня 2020 року.

 

Джерело: Солар Медіа Інтертеймент

Читайте також:

Інтерв'ю

Соломія Томащук і Поліна Герман після зйомок трилера «Між нами» запланували рік фестивального життя

«Між нами» подолали екватор знімального процесу. Це означає, що зовсім скоро розпочнеться постпродакшн фільму, який за результатами 11 пітчингу Держкіно отримав майже 11 млн гривень фінансування від країни. У перервах між виробничим процесом режисерка психологічного трилера Соломія Томащук та продюсерка продакшн Up Ua Studio Поліна Герман розповіли VGL cinema про кіно, над яким працюють. Воно трохи полоскоче нерви та стане насолодою для очей естетів, адже в кадрі – ретроавтомобіль, ляльки ручної роботи й долі жінок, які переплітаються та утворюють неймовірні сюжетні віражі. Отже, чому не могли знайти чоловіка Ірмі Вітовській, хто ним врешті став та якими мемами розмовлятиме Соломія Томащук з аудиторією. Про все це по черзі в нашому інтерв’ю.

14.08.2020
об 12:14

Новини

На кінофестивалі в Трансильванії відзначили україно-румунський документальний фільм

Міжнародна федерація кінокритиків FIPRESCI Award на 19-му Міжнародному кінофестивалі у Трансильванії (Transilvania IFF) призначила нагороду українсько-румунській документальній стрічкці Адріана Пірву та Олени Максьом «Не все буде добре» / Everything Will Not be Fine / Totul nu va fi bine.

17.08.2020
об 14:35

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21