Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Карантинні обмеження та закриті кордони не стали на заваді зйомкам «Орел&Решка. 10 років»

02.02.2021
об 16:37

Творці популярного тревел-шоу розповіли, як знімали новий сезон в умовах пандемії.

Коли команда найпопулярнішого українського тревел-шоу «Орел&Решка» вирішила відзначити десятиліття в ефірі святковим сезоном, навіть карантин і закриті кордони не могли стати на заваді зйомкам. Звичайно, вибір країн для подорожей значно звузився, але цікавих місць все одно вистачило, аби попрацювати над проєктом.

«Зйомки ускладнилися постійними ПЛР-тестами — їх потрібно здавати або за 48, або за 72 години до вильоту, а це знімальний період! Продюсер шукала, де вся група може здати ПЛР-тести, щоб відправитися в наступну країну», — розповіла генеральна продюсерка шоу ОЛЕНА СИНЕЛЬНИКОВА.

 

Здати ПЛР-тест під час зйомок тревел-проєкту за кордоном — це не просто сходити в найближчу лабораторію. Маючи такий досвід продюсери шоу цілком можуть складати список найбільш незвичайних місць, в яких складали тести на COVID-19. При цьому, незважаючи на величезну кількість зданих тестів, знімальна команда кожен раз переживала за їх результати.

«Як би ми не захищалися, як би не стежили за собою, ніколи не знаємо, що покаже тест, а раптом результат виявиться позитивним? І все завалиться, як картковий будиночок. Кожен день, кожну годину роботи ми знаходимося на межі нервового зриву», – додала ОЛЕНА СИНЕЛЬНИКОВА.

 

Нагадаємо, прем'єра святкового сезону «Орел&Решка. 10 років» відбудеться на «Новому каналі» 13 лютого о 10:00.

 

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Як тревел-шоу «Орел&Решка» відсвяткує свої 10 років

З нагоди 10-ліття проєкту творці шоу вирішили зробити особливий сезон, в якому на глядачів чекають зіркові ведучі та неймовірні локації.

24.01.2021
об 14:47

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

Ведуча «Орел&Решка» побувала в номері Стінга

Глядачі зможуть побачити колекцію речей відомих артистів, яка зберігається в місцевому готелі. Перший експонат закладу був подарований у 1979 році Еріком Клептоном.

30.10.2020
об 19:14

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28